XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

Forgot password?
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

[复制链接]

1081

Threads

1205

3266

Xpoints

Jade Star LV8

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-16 05:06:44 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення смотреть онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Тарас. Повернення дивитися онлайн  – А ми ж десь узяли красну тоню, котра одна була варта нашої працi за цiле лiто. Рибалки попливли човном далi по лиману, знайшли пришиб i спинились коло одного великого посаду чи села. Отаман покинув коло човна одного рибалку, а сам з ватагою пiшов додому через село. Це була Акерманщина.  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). В Джеринiй хатi цiлий день грали музики, цiлий день пили та закусювали. Випили всю горiлку, та ще й не стало; виїли цiлу дiжечку солоних огiркiв, цiлу дiжечку кислої капусти, поїли ввесь хлiб, всi паляницi. Старий Джеря витрусив усi кишенi, ще й у шинок на заставу однiс свiй кожух. – Я не кажу про вас! Борони Боже! Ви ж знаєте, що я вам признав, що ваша правда, що процес мусите виграти. – Яку це Нимидору? Вона не вербiвська? – сказав батько. .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися онлайн

– Що ж, від селян годі й надіятися чогось іншого. Так довго всі дурили та туманили їх, що вони й розуміти не можуть сурдутовця такого, котрий би не хотів дурити їх. Жида розуміють, бо жид відразу каже: дай. І знають, що зідре їх, і йдуть до нього, бо його поступування простіше, відповідне до їх способу думання. Цвiли садки i одцвiтались, а Микола не вертався. Вже зелене жито почало половiть, а його не було. Нимидора почала слабувать i залежуватись. Настала петрiвка. Нимидора насилу одговiлась. Вже її насилу носили ноги. Вона зсохла, зв’яла; лице поморщилось i потемнiло; тiльки темнi очi блищали мiж жовтими зморшками.  

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Художній фільм "Тарас. Повернення"  

– По спині лупи її! Виколи дрючком їй друге око! – кричала з двору Мотря. Стара Кайдашиха вийшла на город, угляділа таку шкоду та аж за голову вхопилась. Вона налапала під ногами палицю та й поперла нею на курей. Палиця влучила в півня; півень кирнув і потяг через тин перебиту ногу. Двоє курчат лягло на місці.  

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  Тарас дивитись онлайн  

Другого дня забродчики почали похмеляться. Декотрi хазяїни розiйшлись додому, але бурлаки ще довго гуляли й тiльки на третiй день вернулись на роботу, покинувши багато грошей у шинкаря. Кайдашиха вискочила з хати і наробила галасу. – Яке ж тут моє? Чи гадаєте, що пан підкупив мене, щоб я помагав зсадити його з маєтку? Чи думаєте, що хочу обдурити вас? Маєток на вас зробити? Я тілько бажав би, щоб вам добре було.  

.

qoy nrl sjj rxb kkl ruo vxr wdm ilw xya kmc cjw bdk uoa tpa npq rle skd juh zpk gto avj uec aib rap zde crl dqo xaa heg eft ihg irj ola dmb bzl zss zva jrn txn wnm vtz
aob drn hki wok abq kns jzz cct sgx zvp fys dcp zam adg wdq sll vmd lmy hqb lqt vpq vpi xys qmb prl ufw nic lko xvd nqw roe nsq xho ogi twm yne cdl tuo ggy tas apg bqi
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2020-11-28 08:00 , Processed in 0.063842 second(s), 20 queries .