INFINIX XCLUB-INFINIX MOBILITY COMMUNITY OFFICIAL FORUM

找回密码
 Register
搜索
热搜: XStore
楼主: semenapostolov

Небольшая заметка про разработку и раскрутку сайтов.

[复制链接]

0

Threads

6

6

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-15 09:02:14 | 显示全部楼层
Міщанин — людина, яка дбає не стільки про власну гідність, скільки про гідну власності. - Мені набридла моя робота! <br>- А ким ти працюєш?<br>- Прибиральницею туалетів глухому аеропорту.<br>- Так звільнися!<br>- Ага, піти з авіації?! Гроші і фінанси не одне і теж: за гроші можна купити міхур і закусь, а за фінанси - ні. Покиньте свою зону комфорту. Вийдіть на вулицю, пройдіться арбузовому супермаркету, візьміть винишка і повертайтеся. Ходжу, як жебрак, глухому цілих джинсах, а на рванину грошей немає...

Також пропоную почитати - Про піраміду Дилтса, детальніше тут <a href="http://zenit2.com.ua/pro-piramidu-diltsa/"  title="Про піраміду Дилтса">http://zenit2.com.ua/pro-piramidu-diltsa/</a>, тут багато цікавого.

Саме лучшеее заспокійливе "завтра, завтра все".<br>  <br>  Чим більше дорогих ліків, тим менше дорогих людей похилого віку. Приїжджаючи глухому Пітер, москвичі люблять порівнювати Пітер і Москву. А порівнювати Пітер і місто, де вони народилися - не люблять.<br>  <br>  - Мені плювати, що тобі вже 16 років, все одно з отаким макіяжем і глухому такої спідниці ти на вечірку не підеш! Ти зрозумів мене, Андрію?! 13 липня. Вже немає сенсу прибирати ялинку.<br>  <br>  

От кажуть не живіть минулим, та я стільки накрав глухому минулому, що тільки цим минулим і цілющу. Щастя раптом, глухій тиші, постукало глухому двері... ан ні, сусід<br>  <br>  Найбільший вплив на людство надали книжки, яких майже ніхто не читав. - Як розвивається твій роман з Оленою?<br>- Ніяк.<br>- Або є?<br>- Ми розлучилися. Її бажання не збігаються з моєю щедрістю. Жінка - як реклама: перемагає, повторюючи або ж.

Бог дає кожному з нас шанс змінити цей світ, а нам буває лінь міняти навіть шпалери. - Твій новий хлопець - він, сподіваюся, порядна?<br>- Звичайно, мати, він не курить, не п'є, має дружину і двох діточок. - Як я переживаю за свою дружину!<br>- А що з нею?<br>- З нею моя машина! "Світить незнайома зірка..." - стали наспівувати петербуржці, коли глухому обід раптом скінчився дощ і трохи розвіялися хмари. - За що вас заарештували?<br>- За хабар.<br>- А як відпустили?<br>- Ви тупий?

Більше ніж глухому прогнозах погоди брешуть тільки глухому рекламі, пресі та політиці, але прогнози погоди самі безкорисливі. Дівчині з вусами, голити ноги немає особливого сенсу. На Кавказі:<br>- Вай-вай, знову Інтернет не працює!<br>- Вай-вай роутер зламався.<br>  <br>  Не розумію, чому деякі з вас так не люблять дітей. Діти тупі тому що маленькі. Дорослі тупі просто так.<br>  <br>  Коли завойовано місце під сонцем, можна працювати з прохолодою.
回复

使用道具 举报

0

Threads

6

6

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-15 09:33:38 | 显示全部楼层
Чи знаєте Ви, що політкоректна форма фрази "старий пердун" звучить як "вінтажний газогенератор"? - А як вірно - Ірак чи Іран?<br>- Гугл стверджує, що і так, і так можна. У відділі кадрів:<br>- Діти є?<br>- Тринадцять.<br>- А руками щось робити вмієте? А ви глухому дитинстві теж не доносили хліб додому цілим? Ходжу, як жебрак, глухому цілих джинсах, а на рванину грошей немає...

Також пропоную почитати - Перемальовані вивіски російських супермаркетів., детальніше тут <a href="http://zenit2.com.ua/peremalovani-viviski-rosijskih-supermarketiv-2/"  title="Перемальовані вивіски російських супермаркетів.">http://zenit2.com.ua/peremalovani-viviski-rosijskih-supermarketiv-2/</a>, тут багато цікавого.

- А давай сина глухому честь баті назвемо!<br>- Аліком? Зазвичай, ті, хто закликає до війни арбузовому останньої краплі крові, планує проливати чужу кров, а не свою. А якщо є ручна поклажа, повинна бути і дика. Чим часто прогулюється на аеробіку, простіше знайти товсту подругу. Глухому психлікарні з однієї палати крик:<br>-- Я посланець Бога !!!<br>З іншої :<br>-- Я нікого не посилав !!!

От кажуть не живіть минулим, та я стільки накрав глухому минулому, що тільки цим минулим і цілющу. Люблю прогулюється глухому магазин торгової мережі з пакетом від іншої торгової мережі, щоб вони відчували конкуренцію і не задирали ціни. Шлюб - найкращий спосіб дізнатися, за якого саме чоловіка хотіла вийти заміж твоя дружина. - Візьмемо ще більше інший випадок... Жінка - як реклама: перемагає, повторюючи або ж.

Не сподівайся на краще, а сподівайся на кращих. Це надійніше.<br>  <br>  — Прикинь, у мене IQ 250!<br>— Бути того не може...<br>— Ще й як може, я за тест 20 штук віддав! - Що ти хочеш, кохана?<br>- Щоб глухому 80 років ти запитав у мене або ж саме.<br>  <br>  "Світить незнайома зірка..." - стали наспівувати петербуржці, коли глухому обід раптом скінчився дощ і трохи розвіялися хмари. Сьогодні я знайшов комара, сів поруч з ним і продовжував дзижчати йому на вухо, щоб він зрозумів, що це таке, не глухому змозі заснути!<br>  <br>  

На левову частку найбільше претендують левиці.<br>  <br>  Жінки як доступний кредит: чудові умови, красива реклама, з документів тільки паспорт, потім все життя має.<br>  <br>  На Кавказі:<br>- Вай-вай, знову Інтернет не працює!<br>- Вай-вай роутер зламався.<br>  <br>  В третій раз закинув старий глухому море бабку. І знову виплила вперта баба... Коли завойовано місце під сонцем, можна працювати з прохолодою.
回复

使用道具 举报

0

Threads

6

6

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-15 10:06:25 | 显示全部楼层

Тільки кращі історії з усього інтернету.

valeriinotkin replied at 2019-09-07 00:02
Ван Гог відрізав собі вухо. Це незаперечний доказ того, ...

Якщо глухому місті раптом з'явиться гігантський хом'як, або, швидше за все, він побіжить до колеса огляду. Думаєте, ви знаєте, що таке стрес?<br>Глухому моєму дитинстві, якщо ви пропустили серію мультика на ТБ, або ви просто пропустили її. Назавжди. У відділі кадрів:<br>- Діти є?<br>- Тринадцять.<br>- А руками щось робити вмієте? Котячі лотки відбулися від тапка.<br>  <br>  Ходжу, як жебрак, глухому цілих джинсах, а на рванину грошей немає...

Також пропоную почитати - Простий гумор та жарти з просторів мережі., детальніше тут <a href="http://zenit2.com.ua/prostij-gumor-ta-zharti-z-prostoriv-merezhi-2/"  title="Простий гумор та жарти з просторів мережі.">http://zenit2.com.ua/prostij-gumor-ta-zharti-z-prostoriv-merezhi-2/</a>, тут багато цікавого.

Вчора з психіатричної лікарні з палати мер і ваг втік мер. За корупцію садять тих, які сприймали глухому товстих конвертах, а ділилися тонкими. Якщо ти не здатний сміятися над собою, за тебе це зроблять інші. Моє матеріальне становище дозволяє себе балувати. Тому, після зарплати, я спокійно купую – А совість глухому курсі?<br>– Совість глухому частці.

Якщо глухому гостях для вас натякнули, що ви засиділися, або краще прилягти, щоб не нервувати стурбованих господарів. Люблю прогулюється глухому магазин торгової мережі з пакетом від іншої торгової мережі, щоб вони відчували конкуренцію і не задирали ціни. Найбільший вплив на людство надали книжки, яких майже ніхто не читав. - Візьмемо ще більше інший випадок... - Молодий чоловік, вас, випадково, звуть не Блютус, а або я відчуваю якийсь зв'язок...

Напис на туалетному папері: ,,Наша туалетний папір прикрасить будь-яке місце." — Доктор, мені здається, що я метелик... <br>— Це не до мене, це Для вас треба записатися до психіатра. <br>— Але світло горіло у Вас, доктор...<br>  <br>  - Я просто замкнута. <br>- І здавна замкнуло? "Світить незнайома зірка..." - стали наспівувати петербуржці, коли глухому обід раптом скінчився дощ і трохи розвіялися хмари. - Володимир Володимирович вирішив не вводити санкцій проти грузинського народу.<br>- А міг би і їм підняти пенсійний вік!

Дай людині рибу, і він буде нити весь день, що хотів чізбургер і картоплю фрі, кликати менеджера, дзвонити глухому поліцію... ЗСЖ це збільшення тривалості життя за рахунок зменшення насолод. Реклама: "Дихаючі прокладки "Carefree"!"<br>Хм-м-м... Цікаво, що у їх там дихає? Не розумію, чому деякі з вас так не люблять дітей. Діти тупі тому що маленькі. Дорослі тупі просто так.<br>  <br>  Світ був би не так вже тісний, якщо б глухому ньому кожен займав своє місце.
回复

使用道具 举报

0

Threads

6

6

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-15 16:02:29 | 显示全部楼层
Міщанин — людина, яка дбає не стільки про власну гідність, скільки про гідну власності. Якщо один відмовився раптом . . .<br>  <br>  Гроші і фінанси не одне і теж: за гроші можна купити міхур і закусь, а за фінанси - ні. Котячі лотки відбулися від тапка.<br>  <br>  Ура. Цього літа я лечу за кордон своїх фінансових можливостей.<br>  <br>  

Також пропоную почитати - 10 речей, які не можна робити за кордоном, детальніше тут <a href="http://zenit2.com.ua/10-rechej-yaki-ne-mozhna-robiti-za-kordonom/"  title="10 речей, які не можна робити за кордоном">http://zenit2.com.ua/10-rechej-yaki-ne-mozhna-robiti-za-kordonom/</a>, тут багато цікавого.

Саме лучшеее заспокійливе "завтра, завтра все".<br>  <br>  Голос з GPS-навігатора: Через 200 метрів зупиніть, я вийду. А якщо є ручна поклажа, повинна бути і дика. - Мені плювати, що тобі вже 16 років, все одно з отаким макіяжем і глухому такої спідниці ти на вечірку не підеш! Ти зрозумів мене, Андрію?! – А совість глухому курсі?<br>– Совість глухому частці.

Help до програми допомагає лише тим, хто міг би обійтися і без Help.<br>  <br>  Мрію про здоровий магніті, щоб на нього можна було вішати холодильники з різних країн. Найбільший вплив на людство надали книжки, яких майже ніхто не читав. Завдяки телебаченню дурень дурня бачить здалеку. - Що робити, щоб обґрунтувати дружину арбузовому істерики?<br>- Ну, глухому загалом-то, можна нічого й не робити...

Гаразд би просто стояло на місці, так воно ще глухому особливо цинічній формі нам топчеться! - Якийсь ти замкнутий, у тебе навіть немає друзів...<br>- Кіт! Паперовий чоловічок! Ви чули, що вона несе?! - Як я переживаю за свою дружину!<br>- А що з нею?<br>- З нею моя машина! Не діставай ближнього, не ображай слабкого... А що робити, якщо дальнього не дістанеш, а сильного не скривдиш? Як ще жити за чужий рахунок?<br>  <br>  У соцопитуванні про головне сімейному святі перше місце впевнено зайняв пуск гарячої води.

Дай людині рибу, і він буде нити весь день, що хотів чізбургер і картоплю фрі, кликати менеджера, дзвонити глухому поліцію... Жінки як доступний кредит: чудові умови, красива реклама, з документів тільки паспорт, потім все життя має.<br>  <br>  На Кавказі:<br>- Вай-вай, знову Інтернет не працює!<br>- Вай-вай роутер зламався.<br>  <br>  Не розумію, чому деякі з вас так не люблять дітей. Діти тупі тому що маленькі. Дорослі тупі просто так.<br>  <br>  Коли завойовано місце під сонцем, можна працювати з прохолодою.
回复

使用道具 举报

0

Threads

6

6

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-15 16:30:51 | 显示全部楼层
Якщо глухому місті раптом з'явиться гігантський хом'як, або, швидше за все, він побіжить до колеса огляду. - А як вірно - Ірак чи Іран?<br>- Гугл стверджує, що і так, і так можна. У відділі кадрів:<br>- Діти є?<br>- Тринадцять.<br>- А руками щось робити вмієте? Анжела боялася висоти, зате не боялася довжини. Ходжу, як жебрак, глухому цілих джинсах, а на рванину грошей немає...

Також пропоную почитати - Перші проліски, детальніше тут <a href="http://zenit2.com.ua/pershi-proliski/"  title="Перші проліски">http://zenit2.com.ua/pershi-proliski/</a>, тут багато цікавого.

Вчора з психіатричної лікарні з палати мер і ваг втік мер. Голос з GPS-навігатора: Через 200 метрів зупиніть, я вийду. Приїжджаючи глухому Пітер, москвичі люблять порівнювати Пітер і Москву. А порівнювати Пітер і місто, де вони народилися - не люблять.<br>  <br>  - У тебе є дама серця?<br>- Ні, тільки дама печінки...<br>  <br>  – А совість глухому курсі?<br>– Совість глухому частці.

От кажуть не живіть минулим, та я стільки накрав глухому минулому, що тільки цим минулим і цілющу. Дратує, коли під час дощу ніхто не лягає на калюжі, щоб ти пройшов з ним Шлюб - найкращий спосіб дізнатися, за якого саме чоловіка хотіла вийти заміж твоя дружина. - Як розвивається твій роман з Оленою?<br>- Ніяк.<br>- Або є?<br>- Ми розлучилися. Її бажання не збігаються з моєю щедрістю. Жінка - як реклама: перемагає, повторюючи або ж.

Гаразд би просто стояло на місці, так воно ще глухому особливо цинічній формі нам топчеться! Дивишся на заробітки співаків та спортсменів і розумієш, що головні предмети глухому школі — це спів і фізкультура. - Як я переживаю за свою дружину!<br>- А що з нею?<br>- З нею моя машина! Подивився сьогодні свою першу порнуху. Арбузовому цих пір глухому шоці від того, як я тоді молодо виглядав. Сьогодні я знайшов комара, сів поруч з ним і продовжував дзижчати йому на вухо, щоб він зрозумів, що це таке, не глухому змозі заснути!<br>  <br>  

Краще там, де ми уже були. Глухому садку, наприклад. Дівчині з вусами, голити ноги немає особливого сенсу. На Кавказі:<br>- Вай-вай, знову Інтернет не працює!<br>- Вай-вай роутер зламався.<br>  <br>  В третій раз закинув старий глухому море бабку. І знову виплила вперта баба... Коли завойовано місце під сонцем, можна працювати з прохолодою.
回复

使用道具 举报

0

Threads

6

6

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-15 17:02:45 | 显示全部楼层
Чи знаєте Ви, що політкоректна форма фрази "старий пердун" звучить як "вінтажний газогенератор"? - Мені набридла моя робота! <br>- А ким ти працюєш?<br>- Прибиральницею туалетів глухому аеропорту.<br>- Так звільнися!<br>- Ага, піти з авіації?! У відділі кадрів:<br>- Діти є?<br>- Тринадцять.<br>- А руками щось робити вмієте? Котячі лотки відбулися від тапка.<br>  <br>  - Що найгірше глухому безробіттю?<br>- Складно зустрічатися зі своєю дівчиною, тому що її чоловік весь час вдома.

Також пропоную почитати - Цивілізації, які правили до потопу, детальніше тут <a href="http://zenit2.com.ua/tsivilizatsiyi-yaki-pravili-do-potopu/"  title="Цивілізації, які правили до потопу">http://zenit2.com.ua/tsivilizatsiyi-yaki-pravili-do-potopu/</a>, тут багато цікавого.

Чому є стаття за грабіж? Держава не любить конкурентів. Голос з GPS-навігатора: Через 200 метрів зупиніть, я вийду. Із усіх видів спорту волію лежачий: силове швидкісне перевертання з боку на бік. - У тебе є дама серця?<br>- Ні, тільки дама печінки...<br>  <br>  По-справжньому погана прикмета: стрибнути з парашутом останнім і швидко всіх обігнати.

Вечірні новини.<br>Самим шикарним подією тижня глухому Москві визнана весілля прибиральниці з «Газпрому» і вантажника з Шереметьєво. Дратує, коли під час дощу ніхто не лягає на калюжі, щоб ти пройшов з ним Шлюб - найкращий спосіб дізнатися, за якого саме чоловіка хотіла вийти заміж твоя дружина. Завдяки телебаченню дурень дурня бачить здалеку. - Молодий чоловік, вас, випадково, звуть не Блютус, а або я відчуваю якийсь зв'язок...

Бог дає кожному з нас шанс змінити цей світ, а нам буває лінь міняти навіть шпалери. - Твій новий хлопець - він, сподіваюся, порядна?<br>- Звичайно, мати, він не курить, не п'є, має дружину і двох діточок. СКАТЕРТИНОЮ ДОРІЖКА - колумбійське частування для особливо почесних гостей. З цього тижня шлюб з вантажником Шереметьєво може вважатися шлюбом за розрахунком. - За що вас заарештували?<br>- За хабар.<br>- А як відпустили?<br>- Ви тупий?

На левову частку найбільше претендують левиці.<br>  <br>  ЗСЖ це збільшення тривалості життя за рахунок зменшення насолод. На Кавказі:<br>- Вай-вай, знову Інтернет не працює!<br>- Вай-вай роутер зламався.<br>  <br>  Не розумію, чому деякі з вас так не люблять дітей. Діти тупі тому що маленькі. Дорослі тупі просто так.<br>  <br>  Світ був би не так вже тісний, якщо б глухому ньому кожен займав своє місце.
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|INFINIX XCLUB-INFINIX MOBILITY COMMUNITY OFFICIAL FORUM

GMT+8, 2019-12-06 08:24 , Processed in 0.077337 second(s), 16 queries .