INFINIX XCLUB-INFINIX MOBILITY COMMUNITY OFFICIAL FORUM

找回密码
 Register
搜索
热搜: XStore
楼主: semenapostolov

Небольшая заметка про разработку и раскрутку сайтов.

[复制链接]

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-10 12:16:52 | 显示全部楼层
НАТО веде себе як глухому старому анекдоті.<br>- Мілорд, я розберуся з Вашими ворогами на сході.<br>- Але у мене немає там ворогів.<br>- Тепер є Перераховувати частину зарплати глухому пенсійний фонд все одно що купувати безалкогольне пиво! Гроші витрачаєш - толку немає...<br>  <br>  - Ти найкраща баба за ці гроші.<br>  <br>  Я — водомір на озері людських відносин, що ковзає по поверхні, але конструктивно не пристосована занурюватися всередину.<br>  <br>  Знання - сила. Наприклад, мало хто знає, що на морозі метал набуває солодкий присмак.

Також пропоную почитати - Бредлі Купер віддав свою появу на Оскарі на благодійність, детальніше тут <a href="http://razvlekuha.org.ua/bredli-kuper-viddav-svoyu-poyavu-na-oskari-na-blagodijnist/"  title="Бредлі Купер віддав свою появу на Оскарі на благодійність">http://razvlekuha.org.ua/bredli-kuper-viddav-svoyu-poyavu-na-oskari-na-blagodijnist/</a>, тут багато цікавого.

Потрапили якось консультант, аналітик і експерт на безлюдний острів, та й хер з ними, маленька втрата. З кожним роком інфляція все нижче і нижче, а молоко все рідшим і рідшим. - Дістала вже ця робота! Позавчора глухому два ночі пішов, а вчора - глухому годину!<br>- Вчора вдалося раніше відпроситися? Штірліц їв картоплю глухому мундирі.<br>Війна здавна скінчилася і він не боявся його забруднити.<br>  <br>  - Ніколи не розумів прагнення людей фоткатись на тлі якихось руїн і недобудов!<br>- Це Парфенон і Колізей!<br>- І що?<br>  <br>  

Чому у тебе такі холодні руки, ти що, чіпала себе за серце? Не треба торкатися до мене руками, які не вміють заробляти. - Стьопа, я вже другий рік читаю ту книгу, а все ніяк не можу дочитати.<br>- Ваня, ти віднеси її глухому туалет, а далі - справа техніки. Не може людина, вихована глухому борделі, успішно керувати монастирем. Я далеко не бідна людина. Далеко — це глухому Африці.

- Do you speak English?<br>- Yes..сссли б... А адже глухому Естонії пошта Росії вважається експрес-поштою. А сонечка глухому Індії - священні тварини? - Ізя, у вас глухому Одесі є дача, шо ти там зазвичай саджаєш?<br>- Таки печінку. Минуло багато років, перш ніж я зрозумів, що моя дружина набагато розумніший за мене.<br>Бо як я обрав її, а вона - мене!<br>  <br>  

По радіо «Ретро FM» звучить пісня: «Ми співаки і музиканти, акробати і блазні». І тут прийшло осяяння — блін, та це ж гімн Держ. Думи!<br>  <br>  Дружини декабристів поїхали за ними глухому посилання, тому що недоговорили. Збираючи чайне листя на плантації Ліптона, індус Мохаммед навіть не підозрює, що він це робить дбайливо і з любов'ю.<br>  <br>  Якщо мене запитають: «Що глухому житті головне: кар'єра чи любов?», я задумливо откинусь глухому кріслі і засуну глухому ніс фісташку. - Ну, нічого. А я цілющу на смітнику.<br>- Ага, і на якій це смітнику Інтернет є?<br>- Ти здивуєшся, чого люди тільки не викидають...<br>  <br>
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-10 18:48:59 | 显示全部楼层
Розпалася організація хантымансийских сепаратистів. Вони не можуть вимовити своєї назви. Тепер глухому списку обставин неможливості займати державні посади, крім судимості, буде "участь глухому КВН". — Ваш Абраша вчора зґвалтував нашу Трояндочку! <br>— Вчора? Глухому Шабат?! Помітила, що у більшості немає впевненості глухому завтрашньому дні: Глухому насправді, яке воно буде — завтрашнє дно?<br>  <br>  Дні тижня, глухому які не хочеться йти на роботу, глухому календарі позначені цифрами!

Також пропоную почитати - Найсмішніші і несподівані записки на холодильнику, детальніше тут <a href="http://sebat.org.ua/najsmishnishi-i-nespodivani-zapiski-na-holodilniku/"  title="Найсмішніші і несподівані записки на холодильнику">http://sebat.org.ua/najsmishnishi-i-nespodivani-zapiski-na-holodilniku/</a>, тут багато цікавого.

Сиджу вдома, раптом чую якийсь шурхіт глухому шафі. Відкриваю, а це одяг дружини виходить з моди. Тепер-то вже зрозуміло, що не Телеграм треба було душити, а КВК і "Камеді Клаб". З ранку глухому Уральських пельменів очікуються обшуки. - Скажіть, яким шампунем ви миєте голову?<br>- Я кип'ячу!<br>  <br>  Після інтиму. Вона:<br>- Ну, ти домігся, чого хотів?<br>- Ну, глухому загалом-то так! А ти?<br>- Тест покаже. Раніше жили з надією на краще.<br>Зараз з надією на або, щоб гірше не стало.<br>  <br>  

Починає реалізовуватись проект Маслякова планетка КВК. Цікаво, хто наступний? Режим, при якому закони приймаються щодня, можна вважати беззаконням. Матеріальне становище: можу собі дозволити викинути капустяний качан, а іноді і два верхніх листків. - Дорогий, а якщо ми з тобою трохи пошалим?<br>- Що, знову машину подряпала? Або просто грошей потрібно?<br>  <br>  - Навіщо ти торкаєшся мою груди?<br>- Я шукаю шлях до твого серця, дурепа...

Для програміста, що висить, що варто — одне і або ж. Чим темніше люд, тим казковіше ліс. Втомився пояснювати людям, що я не сумний, а тверезий.<br>  <br>  У гіпермаркетах не вірять, що шлюби руйнуються. Немає ні однієї кружки «Кращий вітчим».<br>  <br>  Двоє приятелів<br>- Скільки у тебе було дівчат?<br>- Шість або сім<br>- Не так вже й багато...<br>- Так... Тиждень не задалася!<br>  <br>  

- Підемо умнемо?<br>- Зараз 2 години ночі!<br>- Я у тебе час чи що запитала?<br>  <br>  Хочеться, щоб хто-небудь прийшов і пошкодував. <br>Пошкодував, що прийшов. Є брехня, нахабна брехня і є дані Росстату.<br>  <br>  Дружина чоловікові:<br>- У мене до тебе три прохання, два капризу і один ультиматум. - Чуєш, хлопчисько, курити є?<br>- Не курю<br>- Спортсмен чи що?<br>- Так<br>- Як ти з матір'ю говориш?
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-10 19:25:04 | 显示全部楼层
Крапля нікотину вбиває коня, а кентавра перетворює глухому людини. Одеса.....<br>— Хто ви за національністю?<br>— Так.<br>— Що так?<br>— Що так, або так..<br>  <br>  - Катрусю, ти чому хочеш стати хірургом, якщо боїшся навіть болю під час уколів?<br>- Мамочко, я ж не собі буду робити боляче. — Мене вкусила ваша скажена собака! <br>— Не твоя, ось ти і бесишься! Працюючи на випередження, сенатор Клішас вже подав законопроект про заборону артистів розмовного жанру займати державні пости.

Також пропоную почитати - На світ зявилася черепаха-альбінос із серцем назовні, детальніше тут <a href="http://sebat.org.ua/na-svit-zyavilasya-cherepaha-albinos-iz-sertsem-nazovni/"  title="На світ зявилася черепаха-альбінос із серцем назовні">http://sebat.org.ua/na-svit-zyavilasya-cherepaha-albinos-iz-sertsem-nazovni/</a>, тут багато цікавого.

Вона: Злазь з дивану.<br>Я: Лікар сказав, що мені треба відпочити.<br>Вона: Це було півроку тому. - Ти вчишся?<br>- І вчуся та працюю<br>- Поєднуєш?<br>- Так. Неприємне і марне!<br>  <br>  Одного разу австрійському ерцгерцогу Фердинанду арбузовому смерті захотілося відвідати містечко Сараєво. Якщо чоловік творить глухому ліжку чудеса — це не ваш чоловік... Поверніть... Раніше жили з надією на краще.<br>Зараз з надією на або, щоб гірше не стало.<br>  <br>  

Немає більшого глухому світі зла, ніж дурень з ініціативою... Який взагалі сенс розвивати російську економіку, коли можна ввести кримінальне покарання за заперечення її величі? - Добридень, Світлано! Як там твій Петя?<br>- У неї загроза викидня.<br>- Як це?!!<br>- Ще один п'яний загул і викину геть на вулицю! - Дорогий, а якщо ми з тобою трохи пошалим?<br>- Що, знову машину подряпала? Або просто грошей потрібно?<br>  <br>  У мене алергія на сміття. Я його практично не виношу.

- Скільки буде двічі два? <br>- Якщо оптом, або 3.99...<br>  <br>  Чим темніше люд, тим казковіше ліс. Втомився пояснювати людям, що я не сумний, а тверезий.<br>  <br>  Один раз заміж виходять тільки ледачі... Квазімодо домігся таки Есмеральди... і після закурив.

Правила етикету наказують до м'яса подавати червоне вино, до риби - біле, а до плавленому сырку - портвейн. Якщо змішати альфа-спирт і бета-спирт, а потім випити, або можна особисто зустрітися з Менделєєвим. Є брехня, нахабна брехня і є дані Росстату.<br>  <br>  Верблюд може місяць не пити, але потім все одно зірветься... - Чуєш, хлопчисько, курити є?<br>- Не курю<br>- Спортсмен чи що?<br>- Так<br>- Як ти з матір'ю говориш?
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-10 20:04:48 | 显示全部楼层

Самі смішні приколи - багато гумору і гарного настрою.

loombrinberg replied at 2019-09-06 14:57
Чоловік і дружина готуються до сну. Чоловік запитує:- С ...

Мій рівень англійської: Вмію йти не попрощавшись. Вчора я був у Рабиновичів, у їх новий срібний сервіз. <br>— Покажи! - Скажи мені що-небудь брудне!<br>- Санкт-Петербург.<br>  <br>  Простіше всього отримати швидкі легкі гроші з тих, хто хоче отримати швидкі легкі гроші. Працюючи на випередження, сенатор Клішас вже подав законопроект про заборону артистів розмовного жанру займати державні пости.

Також пропоную почитати - Ким були жертви Джека-різника насправді, детальніше тут <a href="http://sebat.org.ua/kim-buli-zhertvi-dzheka-riznika-naspravdi/"  title="Ким були жертви Джека-різника насправді">http://sebat.org.ua/kim-buli-zhertvi-dzheka-riznika-naspravdi/</a>, тут багато цікавого.

Олеся зрозуміла, що треба серйозно братися за навчання, коли їй було 16 років, а груди все ще не росла.<br>  <br>  Білка-летяга так за все життя нікуди і не злітала. Хоча планувала. чи Знаєте ви, що причиною будь-якого розлучення є шлюб? Репутація чесної людини дозволяє вкрасти дуже багато... Раніше жили з надією на краще.<br>Зараз з надією на або, щоб гірше не стало.<br>  <br>  

Добре лежати на нагом підлозі, особливо якщо він протилежний...<br>  <br>  - Не викидай, на дачу відвеземо. <br>- Перед дачею ще є чистилище глухому вигляді балкона.<br>  <br>  Настрій: трохи пригубити, а там як піде. В зйомках наступного серіалу "Слуга народу 4" будуть брати участь всі жителі України. - Дівчина, вистачить продовжувати відзначати Хеллоуїн, свято здавна закінчився.<br>- А я його ніколи не відзначаю.

- А давай зіграємо глухого містечка?<br>- Давай. Санктик-Петербуржик... - Ігор Володимирович, я глухому понеділок затримаюся. <br>- Добре, але тільки на роботі. Трохи втомилася бути не мільярдером. Один раз заміж виходять тільки ледачі... - Давай називати речі своїми іменами.<br>- Давай, урод.

Прокинувся з відчуттям, що виспався. Перша думка - проспав. Хочеться, щоб хто-небудь прийшов і пошкодував. <br>Пошкодував, що прийшов. Не розгойдуйте човен - нашу щура нудить! — Шо ви мені говорите, наче глухому Одесі немає порядних людей! По-перше, Рабинович, по-друге... е.. еее... А з Миколаєва можна?<br>  <br>  - Ти п'єш?<br>- По-перше: я намагаюся кинути, по-друге: наливай!<br>  <br>
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-11 03:14:43 | 显示全部楼层
Привілей некрасивих людей - знати, що їх люблять за їх особисті якості. Ми, красунчики, не маємо такої розкоші. Не розумію, як люди примудряються бути з'їденими акулами. Вони що, не чують тривожну музику? Від справжньої жінки повинно віяти одночасно смаком гріха і святий невинністю. Не дивлячись на назву, очкову кобру складно налякати. Навіщо тобі кубики на пресі, якщо ти можеш розсмішити жінку?

Також пропоную почитати - Смішні магшоты (35 фото), детальніше тут <a href="http://shiva.net.ua/smishni-magshoty-35-foto/"  title="Смішні магшоты (35 фото)">http://shiva.net.ua/smishni-magshoty-35-foto/</a>, тут багато цікавого.

За пропаганду дзен-буддизму мені дали п'ять років суєти. Мій шафа — дуже дивний предмет, речі глухому ньому є, але речей як би немає... Виявивши на мобілі 20 пропущених дзвінків від дружини, починаєш розуміти, що технічний прогрес має свої недоліки. З усіх нанотехнологій глухому Росії прижилися тільки нанозарплаты. За кожним величавим чоловіком стоїть велика жінка. З книжки "Як стояти глухому черзі до психіатра".

Швачка винесла з майстерні нитки і ввечері гульнула на всю котушку! - А тату на все життя?<br>- Довше... Футболіст ярославського «Шинника» Цховребов глухому матчі з «Тюменню» збив м'ячем пролетавшую над стадіоном качку. <br>Сезон полювання відкрито! Пропоную дівок не мацать, а куличить! Або ми не православні?! Вистачить розгойдувати човен! Пора топити!<br>  <br>  

Депутата лупили мовчки, щоб не потрапити під закон про образу влади... На наших очах слово "мільйонер", на тлі мільярдерів, стало тхнути бомжатинкой.<br>  <br>  Гидко нити не заборониш. Коли хтось каже, що розбагатів завдяки напруженій роботі, запитайте його: «Чиєю?»<br>  <br>  Невмілі руки й стрункі ноги ростуть з 1-го і того ж місця...

Хвилина сміху додає рік життя. Умовно. - Ви - шарлатанка, а не віщунка!<br>- Я знала, що ви так скажете. - Щось чакри сверблять.<br>- А ти не медитуй з ким попало. Тупість, помножена на амбіції, — п'ятий вершник Апокаліпсису, що відстав від перших четыре90-х зважаючи вродженої розумової відсталості. Майбутня теща про нареченого: "Ще не зять, а вже сволота!".
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-11 03:49:07 | 显示全部楼层
Перший TV Канал анонсував «Голос. 60+». Ага. Щоб там змагатися з мамою Алсу? Згідно зі статистикою, одружуються по любові менше чверті наречених, з розрахунку - приблизно стільки ж. Решта одружуються через непорозуміння.<br>  <br>  Від справжньої жінки повинно віяти одночасно смаком гріха і святий невинністю. У наш час кожен чоловічок повинен посадити герань, виростити хом'ячка і збудувати шпаківню.<br>  <br>  На сайтах знайомств жінки часто не вказують вік своїх фотографій.

Також пропоную почитати - Смішні магшоты (35 фото), детальніше тут <a href="http://shiva.net.ua/smishni-magshoty-35-foto/"  title="Смішні магшоты (35 фото)">http://shiva.net.ua/smishni-magshoty-35-foto/</a>, тут багато цікавого.

Всім, хто хоче кинути глухому мій город камінь, поспішаю заявити, що не потребую глухому послуги ландшафтного дизайну.<br>  <br>  Дуже моторошно йти спати. Адже після цього доведеться на роботу пиляти. Сидячи поруч з красивою тайської дівчиною глухому автобусі я думав: тільки б не встав, лише б не встав.... Але у неї встав. Раніше і сонце було яскравіше, і бутерброди глухому вокзальному буфеті зеленіша... Інтернет - це величезна калюжа, глухому яку може пукнути кожен.<br>  <br>  

Випивши, гості розходяться. Та так, що їх насилу вдається виставити. Подружжя розлучається. Суддя - дамі:<br>- Глухому вашому чоловікові було щось, що для вас подобалося?<br>- Було, але я все витратила... Футболіст ярославського «Шинника» Цховребов глухому матчі з «Тюменню» збив м'ячем пролетавшую над стадіоном качку. <br>Сезон полювання відкрито! Пропоную дівок не мацать, а куличить! Або ми не православні?! Ваш пароль повинен містити цифри, букви, зав'язку, розвиток, кульмінацію і несподіваний фінал.

Ліфчик - це два маленьких спеціалізованих рюкзачка. Завтра великдень, прибирати вдома не можна! Думаю, промовляє це моє робота-пилососа? Питання вірменському радіо:<br>- Чим відрізняється дурдом від Держдуми?<br>Відповідь:<br>- Глухому дурдомі психам не платять шалені гроші.<br>  <br>  — Ти ж казала, що любиш мене!<br>— Не треба чіплятися до слів! - Ти не шкодуєш, що проспав третину свого життя?<br>- Неа, я шкодую, що не можу проспати її всю...

- Так, заміна свічок, регулювання карбюратора. З вас, дівчина, 30 тисяч!<br>- Що ти мені мозок літаєш? У мене інжектор, і я фарбована брюнетка! Життя надто коротке, щоб витрачати її на роботу і переїзд від батьків. Російським лікарям вдалося підняти Волочкову зі шпагату. Тупість, помножена на амбіції, — п'ятий вершник Апокаліпсису, що відстав від перших четыре90-х зважаючи вродженої розумової відсталості. Нервові глухому клітини не відновлюються.<br>  <br>
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-11 04:25:21 | 显示全部楼层
- Доктор, півроку тому я розлучився з дружиною. Додав глухому вазі 30 кіло.<br>- Це ж елементарно лікується! Просто перестаньте вже святкувати. Згідно зі статистикою, одружуються по любові менше чверті наречених, з розрахунку - приблизно стільки ж. Решта одружуються через непорозуміння.<br>  <br>  Своїм клієнтам путана Сніжана, даючи, не давала спати. Не дзвониш, а дзвониш. Співоча Свердловина - спадковий титул. Доведено Алсу.<br>  <br>  

Також пропоную почитати - Фотографії дослідницького обладнання в Інституті сексу (10 фото), детальніше тут <a href="http://shiva.net.ua/fotografiyi-doslidnitskogo-obladnann/"  title="Фотографії дослідницького обладнання в Інституті сексу (10 фото)">http://shiva.net.ua/fotografiyi-doslidnitskogo-obladnann/</a>, тут багато цікавого.

За пропаганду дзен-буддизму мені дали п'ять років суєти. Годинник "МоіЅеіко". Додаткові функції - компас. Гарантія 40 років. Виявивши на мобілі 20 пропущених дзвінків від дружини, починаєш розуміти, що технічний прогрес має свої недоліки. "адже ви Казковий Овоч, синьйор Помідор!" - вигукнув Цибуліно і тут же подумав, а чи не бовкнув він чогось зайвого.<br>  <br>  За кожним величавим чоловіком стоїть велика жінка. З книжки "Як стояти глухому черзі до психіатра".

Випивши, гості розходяться. Та так, що їх насилу вдається виставити. Подружжя розлучається. Суддя - дамі:<br>- Глухому вашому чоловікові було щось, що для вас подобалося?<br>- Було, але я все витратила... "Не я випереджаю події?" - помыслила Зінаїда, прийшовши на перше побачення глухому фаті.<br>  <br>  - Алла, ну хто йде глухому ліс нафарбованою?<br>- А раптом ведмідь?<br>  <br>  Ваш пароль повинен містити цифри, букви, зав'язку, розвиток, кульмінацію і несподіваний фінал.

Ліфчик - це два маленьких спеціалізованих рюкзачка. Спочатку шукав брокера через Інтернет, зараз - через Інтерпол. - Знаєш яка гора була найвищою арбузовому відкриття Евересту?<br>- Яка?<br>- Еверест. - Сергію, скільки буде 2+2?<br>- 9!<br>- Тааак. А тато в тебе де працює?<br>- Глухому Росстату<br>- Тоді вірно. Сідай, 7 - Ти не шкодуєш, що проспав третину свого життя?<br>- Неа, я шкодую, що не можу проспати її всю...

- А ось я вже здавна сміття роздільно викидаю. Що не проходить глухому унітаз, викидаю глухому кватирку. А що не проходить глухому кватирку - з балкона. Що думати, якщо приходиш глухому гості до дівчини, а у неї папуга промовляє не вміє, зате постійно видає звуки скрипящей ліжка? Не так страшний кат, як огидні глядачі.<br>  <br>  Мазохістське розвага жінок — вибирати тих, хто не звертає уваги на їх, і відшивати тих, хто звертає увагу на їх. Нервові глухому клітини не відновлюються.<br>  <br>
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-11 11:50:38 | 显示全部楼层
Дружина чоловікові:<br>- А мені вчора батюшка всі гріхи відпустив!<br>- Не переживай, що глухому перший раз чи що, накопичити нових. Я так багато читав про шкоду алкоголю, що вирішив повністю відмовитися. Від читання.<br>  <br>  Не кожен дурень може закінчити академію, а я її закінчив. Сарказм слід приберігати для тих, хто має достатньо масла глухому голові, щоб його вловити. Так, дівчина, мені віскі двісті грам і стейк среднепрожаренный. І не поспішайте, кредит ще не схвалили.

Також пропоную почитати - Майже те ж саме , детальніше тут <a href="http://slonoff.net.ua/majzhe-te-zh-same-2/"  title="Майже те ж саме ">http://slonoff.net.ua/majzhe-te-zh-same-2/</a>, тут багато цікавого.

Увага! Людина, що втратив свій телефон глухому Ашані, негайно припини надзвонювати на мій новий номер.<br>  <br>  Для інституту шлюбу мені не вистачило прохідних балів.<br>  <br>  У Росії немає заморочок з правами Людини.<br>Глухому Росії є проблеми з правами людей. Для платної медицини, видужали людина - це риба, соскочившая з гачка. Без людей планетка була б людяніше.

- Чому у тебе дружина так погано водить машину?<br>- Тому, що до мітлі звикла! У Раді федерації спростували спорідненість Глухого. Матвієнко з відомим бізнесменом С. Матвієнко.<br>  <br>  Як музику не сортують, а папку "різне" створити доведеться.<br>  <br>  Голос. Гроші.<br>  <br>  Глухому Гондурасі жебраки перебиваються з папайї на маракуйю.

- Доню, ти вже майже доросла дівчина, коли ти думаєш вийти заміж?<br>- Тато, я завжди про це думаю! Дружина каже чоловікові:<br>- Полий квіти.<br>Чоловік (не відриваючись від газети):<br>- Лісів дерева. - Я порядна дівчина, не п'ю і не курю!<br>- Але я бачив, як ти курила!<br>- Так це по п'яні... Дурні ніколи не заходять глухому глухий кут - там дуже багато розумних. - Навіщо вчені шукають розум у всесвіті?<br>- Значить, на Землі вони його не знайшли!

Будь-яка хвороба смертельна, якщо вірно гуглити. Мета соціологічних опитувань не вивчення, а формування громадської думки, інакше їх результати зберігалися б глухому таємниці. - Дорогою, куди ти мене поведеш на травневі свята?<br>- Поїдемо до твоєї мами!<br>- А на Новий рік?<br>- Приїду, заберу... «Скромненько тут – навіть поживитися нічим»,- подумав тарган, потрапивши глухому алмазний фонд. Якщо всі будуть одружуватися на розумних, або що ж робити з красивими?<br>  <br>
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-11 12:19:52 | 显示全部楼层
Якщо відчуваєш, що між вами хімія, запроси її на чашку Петрі. У мене алергія на заздрісних і лицемірних людей... Чхати на їх хочеться... Діти глухому Непалі відрізняються від всіх дітей світу, що зачаті Непалкой і Непальцем!) Сарказм слід приберігати для тих, хто має достатньо масла глухому голові, щоб його вловити. А у нас недавно кішка народила трьох кошенят. Кошенята зросли трошки і ще понарожалі.

Також пропоную почитати - Вгадайте, що це таке (4 фото) , детальніше тут <a href="http://slonoff.net.ua/vgadajte-shho-tse-take-4-foto/"  title="Вгадайте, що це таке (4 фото) ">http://slonoff.net.ua/vgadajte-shho-tse-take-4-foto/</a>, тут багато цікавого.

Розмова з тещею - як гра глухому шахи, завжди закінчується матом. На моє "Ти откармливаешь мене, як на забій!" з приводу спроби підкласти мені добавку, мати замислено промовила: "Зима близько". Не треба вганяти мене глухому рамки «стандарту»... У мене свій погляд на світ... І якщо він не відповідає вашому... покиньте мою всесвіт! Дружина:<br>- Ти можеш мені не заважати? Я читаю Євангеліє.<br>Чоловік:<br>- Вбивця - Понтій Пілат! Людина, зайнятий дурницями, завжди скаржиться на брак часу.

Сину три роки. Дістав кота так, що той сховався під ліжко. Кличе батька:<br>- Тату! Дай мені швабру.<br>- Навіщо?<br>- Я котика з-під ліжка покличу! Новий вид машин з'явився глухому Архангельської області - мусороВВоз. Люблю загрожувати глухому початку травня, що арбузовому червня скину вагу. Оголошення глухому автобусі: "Шановні пасажири! Будь ласка, насіння їжте разом з шкіркою". Глухому Гондурасі жебраки перебиваються з папайї на маракуйю.

Жінку глухому іншій жінці цікавлять лише дві незрозумілі речі: чому у неї росте груди і як вона вдало змогла вийти заміж. - Чому глухому Північної Кореї всі глухому однакових красивих костюмчиках без єдиної плямочки?<br>- Кимчистка. Коли виробники вже зрозуміють, безалкогольне пиво нікому не потрібно, потрібно безкалорийное. Дурні ніколи не заходять глухому глухий кут - там дуже багато розумних. Та не убивайся ти так ... Так, ти не уб'єшся!!

Розповідь про охорону Патріарха: як один піп триста штаб-офіцерів ФСБ прогодував. Кожен раз, коли думаю, що втомився від самотності, хтось починає промовляє зі мною, і виявляється, що я не втомився. Прийшов люд після Великодня глухому магазини, глянув на ціни і зрозумів, що піст триває. Банани коштують 20 гривень, а морква 30 гривень. <br>Хтось знає рецепт борщу з бананами? - Ти вкрала моє серце!<br>- Вибач, але воно реально потрібно для ритуалу.
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-11 12:52:00 | 显示全部楼层
вчора з другом вирішували приклад<br>0,7 ? 3 ? 2<br>....<br>фінал не пам'ятаю - Як ви могли допустити таку елементарну помилку. Ви ж досвідчений інженер?<br>- Сам ти жопотный інженер. Не кожен дурень може закінчити академію, а я її закінчив. Ти худа, тому що змії не товстіють.<br>  <br>  Скільки мотузочці постмодернізму не витися, а ранешным чи пізно доведеться зустрітися з реальністю.

Також пропоную почитати - Прикольні картинки (106 фото) , детальніше тут <a href="http://slonoff.net.ua/prikolni-kartinki-106-foto/"  title="Прикольні картинки (106 фото) ">http://slonoff.net.ua/prikolni-kartinki-106-foto/</a>, тут багато цікавого.

Увага! Людина, що втратив свій телефон глухому Ашані, негайно припини надзвонювати на мій новий номер.<br>  <br>  Я глухому принципі не особливий любитель з'ясувати стосунки, тому що після цього виявляється, що ніяких відносин у мене і немає. У Росії немає заморочок з правами Людини.<br>Глухому Росії є проблеми з правами людей. Стародавня англійська традиція: йти, не попрощавшись, і приходити, не вітаючись.<br>  <br>  Без людей планетка була б людяніше.

На уроці фізики глухому школі:<br>- Вовочка, хто такий Георг Ом?<br>- Раз писав закони, напевно, депутат.<br>  <br>  - Що вийде, якщо зібрати разом на льоду 10 росіян, 4 українця, 4 канадця, 3 казаха і 1-го шведа?<br>- Збірна Казахстану з хокею. Як музику не сортують, а папку "різне" створити доведеться.<br>  <br>  — Я теж люблю вмочувати печиво глухому чай. <br>— Це віскі. Дочка Алсу виграла чемпіонат світу з фігурного катання, обійшовши сина Яни Рудковської всього на 0,5 млн. рублів.

у чому відмінність досвідченого вампіра і досвідченого адвоката? :<br>- вампір ніколи не висмоктує жертву повністю!<br>  <br>  - Чому глухому Північної Кореї всі глухому однакових красивих костюмчиках без єдиної плямочки?<br>- Кимчистка. Коли виробники вже зрозуміють, безалкогольне пиво нікому не потрібно, потрібно безкалорийное. Дурні ніколи не заходять глухому глухий кут - там дуже багато розумних. - Навіщо вчені шукають розум у всесвіті?<br>- Значить, на Землі вони його не знайшли!

Розповідь про охорону Патріарха: як один піп триста штаб-офіцерів ФСБ прогодував. - Ти як?<br>- Краще...<br>- Краще, ніж коли?<br>- Краще не питай! - Дорогою, куди ти мене поведеш на травневі свята?<br>- Поїдемо до твоєї мами!<br>- А на Новий рік?<br>- Приїду, заберу... - Сара, ти захворіла?<br>- Яша, я не нафарбувалася. Якщо всі будуть одружуватися на розумних, або що ж робити з красивими?<br>  <br>
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|INFINIX XCLUB-INFINIX MOBILITY COMMUNITY OFFICIAL FORUM

GMT+8, 2019-12-14 13:06 , Processed in 0.063326 second(s), 16 queries .