INFINIX XCLUB-INFINIX MOBILITY COMMUNITY OFFICIAL FORUM

找回密码
 Register
搜索
热搜: XStore
楼主: semenapostolov

Небольшая заметка про разработку и раскрутку сайтов.

[复制链接]

0

Threads

2

2

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-09 05:38:16 | 显示全部楼层
Ченці, що зберігають обітницю мовчання, ненавидять, коли глухому туалеті вимикають світло.<br>  <br>  Питання вірменському радіо:<br>- Чи можна спати з відкритим вікном?<br>Відповідь:<br>- Звичайно, можна, якщо більше не з ким.<br>  <br>  Жіноча слабкість з чоловічою слабкістю повністю несумісні. Другий день поспіль лежу на дивані і нікуди не виходжу, бо я еліта. - Дорогий, давай робити погані речі.<br>- Давай.<br>(Типове початок деньку глухому Китаї)

Також пропоную почитати - Екскурсія в легендарну вязницю «Гарсія Морено», детальніше тут <a href="http://pravdu.com.ua/ekskursiya-v-legendarnu-vyaznitsyu-garsiya-moreno/"  title="Екскурсія в легендарну вязницю «Гарсія Морено»">http://pravdu.com.ua/ekskursiya-v-legendarnu-vyaznitsyu-garsiya-moreno/</a>, тут багато цікавого.

Починаю ранок з силового тренування - видавлюю зубну пасту з тюбика. Я інтроверт, тому не стукаю до сусідів, а підключаюся до їх принтера і роздруковую «Це не ви шумите?» Забобонні люди, перш ніж вийти глухому космос запускають туди собаку. Чоловік каже дружині:<br>- Дорога, повинен зізнатися, я тобі зраджував!<br>Дружина:<br>- Я тобі теж!<br>Чоловік:<br>- 1 квітня!)<br>Дружина:<br>- А я глухому червні... - Ви вчора добряче надрались на балу! <br>- Ніяк ні! З чого ви взяли?! <br>- Ну з-за моєї дочки вже років 10 ніхто не стрілявся!<br>  <br>  

Стук глухому двері.<br>Чоловік: Можна з вами поговорила про Ісуса?<br>Марія: Ну що він знову накоїв? Із бодуна будь-яка вода артезіанська! Ізя кричить на Троянду:<br>— Идиетка! Ти идиетка!<br>Роза спокійно відповідає:<br>— Вийшла б заміж за царя, була б царицею! Якщо Спасибі не булькає - значить, для вас підсунули будь Ласка! "ІДІЙОТ" - одиниця виміру інтелектуальної потужності.

Якщо спящему кошатнику вночі покласти на груди цегла, або він всю ніч буде піклуватися про нього, вкривати і боятися повернутися. У кожної жінки глухому шафі є річ, глухому яку вона все життя худне. Оголошення: "Шукаю справжніх любителів важкої музики... Потрібно підняти рояль на четвертий поверх". Що б хто не говорив, а пенсійний фонд - це найбільша фінансова піраміда! Гроші вкладають всі, а отримують лише ті, що вижили! Три роки орав без відпустки, нарешті дали. Вирішив відіспатися, поставив на будильник колискову, проспав весь відпустку. Завтра на роботу!<br>  <br>  

Коли глухому клубі анонімних алкоголіків запитують "які плани на п'ятницю", все плачуть. Я люблю брати фрукти зі шрамами, мені здається, отаким завжди є що розповісти.<br>  <br>  — І як ти глухому ліжку? <br>— Та нічого... поміщаються. - Тобі треба, ти й дзвони.<br>- А якщо мені не треба?<br>- Тоді наберися мужності, подзвони і скажи, що тобі не треба.
回复

使用道具 举报

0

Threads

2

2

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-09 11:43:43 | 显示全部楼层
Як же доводиться крутитися тим країнам, де не росте глід! Дружина каже, що я алкаш, тому, що бухають кожен день. Бреше звичайно. Користується тим, що я нічого не пам'ятаю. Перш ніж забороняти мат, потрібно заасфальтувати дороги... – Де працюєш?<br>– Глухому Яндексі.<br>– І чим займаєшся?<br>– Логістикою.<br>– А детальніше?<br>– Вдень їжа, а вночі таксі. Гроші не головне. Головне - щоб вони були.

Також пропоную почитати - Свіжі меми та смішні картинки, детальніше тут <a href="http://polyinform.zp.ua/svizhi-memi-ta-smishni-kartinki/"  title="Свіжі меми та смішні картинки">http://polyinform.zp.ua/svizhi-memi-ta-smishni-kartinki/</a>, тут багато цікавого.

Підтяжки – це або, що поєднує жіноче обличчя й чоловічі штани. У розділі розваги глухому наших новинах можна дізнатися не тільки хто помер, але і результати розтину. - Арбузовому 16 років я був глухому твердому переконанні, що всі дівчата дуже красиві!<br>- А потім що сталося?<br>- Перестав соромитися і став носити окуляри! - Батюшка, звідки у вас така дорога машина?<br>- Накадил. Мама кричить дитині з балкона:<br>- Сергію, ти збираєшся йти додому?!<br>- Так, збираюся.<br>- І довго будеш збиратися?<br>- Ще пару годинок!<br>  <br>  

Хворий повів себе погано, після чого і був прооперований другий раз. Як створити інтригу на рівному місці? Та дуже просто. - Столиця Чувашії?<br>- Чувашингтон. - Називати корупціонера злочинцем - це неповага до державної влади! - сказав депутат і задумався: не ляпнув він чогось зайвого? Захотів купити книгу. Подивився на ціни і зрозумів, що читати паперові книжки зараз, як глухому середні століття – доля вищого стану.

А що, якщо ефект дежавю відбувається тому, що арбузовому того, як ми народжуємося, нам показують рекламний спойлер нашого життя? - Моня, моя теща справжній янгол!<br>- Тобі щастить! А моя ще жива... - Ні глухому чому не можна бути повністю впевненим.<br>- Ти впевнений?<br>- Повністю! Перевага диктатури перед демократією зрозуміло: краще мати справу з одним шахраєм, ніж з багатьма. Жінка легкої поведінки - Lady light!<br>  <br>  

Змішувати людей з брудом дозволено лише лікарям-бальнеологам. Завдяки рекламі фінансисти прийшли до висновку, що пора друкувати купюри номіналом 99 рублів. Організм працює як годинник. Спочатку як цифрові, потім як механічні, а під кінець життя як пісочний. - Ваше сімейне становище?<br>- Сплю глухому ліжка по діагоналі. Коли мені кажуть - «нахер воно тобі треба?!», мені стає потрібно ще сильніше.
回复

使用道具 举报

0

Threads

2

2

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-09 12:15:51 | 显示全部楼层
У нас є мільйонери, є мільярдери, але найбільше тисячників, сотників, десятників, рублионеров і копейкадеров. Адекватність - моє друге ім'я. Перше - не. - Доброго ранку! А під який трек ви прокидаєтеся?<br>- Під перфоратор! Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку. Гроші не головне. Головне - щоб вони були.

Також пропоную почитати - На старт запрошуються..., детальніше тут <a href="http://polyinform.zp.ua/na-start-zaproshuyutsya/"  title="На старт запрошуються...">http://polyinform.zp.ua/na-start-zaproshuyutsya/</a>, тут багато цікавого.

- Ізя, ти хотів би прожити мільйон років?<br>- А всього чи ще?<br>  <br>  Є багато способів домогтися успіху глухому шоу-бізнесі, але у жінок їх на один більше. Втім, ні, тепер вже і тут повна рівність статей.<br>  <br>  Уявляєте, а якщо б Назарбаєва охрестили Ігор.<br>  <br>  - Батюшка, звідки у вас така дорога машина?<br>- Накадил. Погодьтеся, якось двозначно звучить: "Екскурсія по найкрасивіших місцях Нурсултана".

Хворий повів себе погано, після чого і був прооперований другий раз. Як створити інтригу на рівному місці? Та дуже просто. - Столиця Чувашії?<br>- Чувашингтон. Дізнавшись, скільки за 5 років Росія вклала глухому Крим, жителі Тверській області вирішили провести референдум про входження глухому складу Росії. Захотів купити книгу. Подивився на ціни і зрозумів, що читати паперові книжки зараз, як глухому середні століття – доля вищого стану.

А що, якщо ефект дежавю відбувається тому, що арбузовому того, як ми народжуємося, нам показують рекламний спойлер нашого життя? - Моня, моя теща справжній янгол!<br>- Тобі щастить! А моя ще жива... - Я зробив все, що міг.<br>- Але ти ж нічого не зробив.<br>- А я нічого й не міг. Британія не хоче виходити з Євросоюзу, грюкнувши дверима. <br>Вона хоче просто плескати дверима. Жінка легкої поведінки - Lady light!<br>  <br>  

А адже давня офіційна новина про або, що пенсійної реформи не буде - глухому підсумку виявилася фейком... Найскладніше глухому приготуванні їжі — це вирішити, що ж все-таки приготувати сьогодні! У одній домогосподарки тісто так добре піднялося, що відкрило 2 ресторани і салон краси. Як спекти цілу гору млинців? Правило перше: закрий двері кухні на швабру! Жіночий алкоголізм найстрашніший. Він не лікується. У мене дід помер від жіночого алкоголізму.
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-09 17:54:10 | 显示全部楼层
Показуючи чого ти стоїш - ризикуєш тим, що тебе не куплять, а продадуть. Не розумію чоловіків з прикрасами на шиї глухому вигляді ланцюжків та іншої лабуди, адже єдиною прикрасою на їх шиї повинна бути я. Я на студентському фестивалі глухомуел себе добре і тому хотів би отримати номери телефонів тих дівчат, які вели себе погано! На змаганнях по танковому біатлону на випадок неточних пострілів є три запасних складу журі. Крапля нікотину вбиває п'ять хвилин робочого часу.

Також пропоную почитати - Новорічний подарунок виявився виграшним лотерейним квитком (2 фото), детальніше тут <a href="http://ppsls.org.ua/novorichnij-podarunok-viyavivsya-vigrashnim-loterejnim-kvitkom-2-foto/"  title="Новорічний подарунок виявився виграшним лотерейним квитком (2 фото)">http://ppsls.org.ua/novorichnij-podarunok-viyavivsya-vigrashnim-loterejnim-kvitkom-2-foto/</a>, тут багато цікавого.

Діти, народжені через 10-20 років, не будуть шуміти і гудіти, коли будуть грати машинками. Стоп. Що ж виходить... Коли-небудь Мінськ перейменують глухому Олександрію? Найгірше віддає свої борги держава. Кожній рибі своя нажива: кредити ідіотам, а мікрокредити макрокретинам. - Мам, дивись, як я вмію! <br>Звільняється з роботи і йде глухому запій.

– Що ти отримав на день народження?<br>– Електричний поїзд і запотиличник від батька, тому що я не хотів дати йому пограти. Найвища піраміда була побудована не рабами глухому Єгипті, а греком глухому Росії. Весна... Статут за зиму від черг глухому поліклініках, пенсіонери дружно повертаються відпочивати і набиратися сил на дачі. Я і на себе дуже погано впливаю, а що вже тут промовляє про інших. 1980: Майбутнє буде чудово <br>1990: Майбутнє буде чудово<br>2019: Минуле було чудово

За підсумками доповіді прокурора Мюллера США ввели санкції проти Росії за відсутності змови з Трампом. Прочитав, що не можна їсти за дві години арбузовому сну. <br>Так і не зміг лягти спати. Шнурів розпускає групу «Ленінград». Причина досить банальна - мати закінчилися... Не забувай, що ти тут для величезних цілей: метаболізму і репродукції. Рогалик - це одружений колобок

Батальйон "Ковдра і подушка" так просто полонених не віддає. Мужик не той, хто був одружений, а той, хто був боєць!<br>  <br>  На нашу пенсію можна купити тільки один вид одягу – картоплю глухому мундирі. П'яненький — це такий стан, ніби тебе хтось любить, але ти не знаєш, хто саме. Вся наша життя — це суп, а ти глухому ній — вилка.
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-09 18:25:36 | 显示全部楼层
- Тобі треба бути жорсткішим. Потрібно навчитися промовляє "НІ". Ось ти можеш сказати "НІ" ?<br>- Ні.<br>  <br>  Коли з'являться безпілотні літаки, першими глухому їх відмовляться літати програмісти.<br>  <br>  До тридцяти років жінка знає собі ціну, а потім хто скільки дасть. Глухому Китаї немає поняття "зрадив". Є поняття "переплутав". Крапля нікотину вбиває п'ять хвилин робочого часу.

Також пропоную почитати - Не продам, не підкажу, детальніше тут <a href="http://ppsls.org.ua/ne-prodam-ne-pidkazhu/"  title="Не продам, не підкажу">http://ppsls.org.ua/ne-prodam-ne-pidkazhu/</a>, тут багато цікавого.

Діти, народжені через 10-20 років, не будуть шуміти і гудіти, коли будуть грати машинками. - Знаєте, як у нас називають прагнення людей до свободи і справедливості? <br>- Спланованою акцією США. "Лебедине озеро" - це такий балет, після перегляду якого можна опинитися зовсім глухому іншій країні.<br>  <br>  Американський кріт трохи захопився і став австралійським. Одного разу я йшов глухому спортзал, але по дорозі мене підхопив вітер змін і забрав глухому паб.<br>  <br>  

- Скажіть, жінкам можна вірити?<br>- Звичайно! Нехай вірять! - Любий, тобі дзвонила якась баба і питала, чи все глухому силі на вечір!<br>- Це пранкер Вован! Раніше я вважав, що понеділок - найгірший день тижня, а потім я одружився... - Я десь чула, що Wi-Fi особливо шкідливий для жінок.<br>- Звичайно, шкідливий! Підлоги не помиті, жратва не готова, а все тому, що Wi-Fi! 1980: Майбутнє буде чудово <br>1990: Майбутнє буде чудово<br>2019: Минуле було чудово

Тупість повинна замінювати щастя. Але вона дається не всім. Працюю за їжу. Замість тисячі – плов. Шнурів розпускає групу «Ленінград». Причина досить банальна - мати закінчилися... Як показати оточуючим, що ти солідний зайнятої бізнесмен з непоганим слухом? Частіше повторювати: «Я тебе почув».<br>  <br>  — Ghbdtn, rfr ltkf? <br>— О, ви з Англії.

Дама:<br>- Ми з чоловіком не б'ємося вже цілий тиждень - посварилися...<br>  <br>  Самозайнятий – він же й начальник, він же і дурень. Правило цього казаха - глухому будь незрозумілої ситуації насамперед переіменуй столицю.<br>  <br>  Нео знав що ложки немає, тому що ложка - це маленька брехня. Вся наша життя — це суп, а ти глухому ній — вилка.
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-09 19:04:33 | 显示全部楼层
- Че-то їсти захотілося.<br>- Глухому 4 години ранку?!<br>- Головне - не після 6... Коли з'являться безпілотні літаки, першими глухому їх відмовляться літати програмісти.<br>  <br>  Налагоджено випуск нової іграшки - плюшевий ведмедик з айфоном.<br>  <br>  - Що означає "живе пиво"?<br>- Як усе живе, на 80% з води. Недоліки косметики можна виправити горілкою. Недолік горілки - це такий недолік, який нічим вже не виправиш.

Також пропоную почитати - Главразгроммонтаж, детальніше тут <a href="http://ppsls.org.ua/glavrazgrommontazh/"  title="Главразгроммонтаж">http://ppsls.org.ua/glavrazgrommontazh/</a>, тут багато цікавого.

Діти, народжені через 10-20 років, не будуть шуміти і гудіти, коли будуть грати машинками. - Знаєте, як у нас називають прагнення людей до свободи і справедливості? <br>- Спланованою акцією США. — залізний дроворуб, чому ти такий сміливий?<br>— у мене залізне очко! Американський кріт трохи захопився і став австралійським. Одного разу я йшов глухому спортзал, але по дорозі мене підхопив вітер змін і забрав глухому паб.<br>  <br>  

Вчора дуже тонко пожартував. Треба б дізнатися, як сподобалося..., коли синці зійдуть.<br> - А як глухому вашому селі називають баб, чиї чоловіки не п'ють?<br>- Так як і всюди, вдовами. - А як ви з чоловіком познайомилися?<br>- Хата горіла. Я увійшла... Я і на себе дуже погано впливаю, а що вже тут промовляє про інших. Щоб отримати політичний притулок глухому Білорусії, можна звернутися глухому будь-яку Крихту-Картоплю.<br>  <br>  

Останнім часом мене всі питають, чому я сумний. А я не сумний, я тверезий. – Що робити, якщо з дискримінанта корінь не витягується? <br>– Я завжди сумую.<br>  <br>  Я хотів купити тобі айфон, але вистачило тільки мені на пиво. Закохалася глухому хлопця, але він вміє розмовляти з іншими молодицями. Що робити? - У тебе є улюблена занедбане місце? <br>- Особисте життя.

Народна мудрість: якщо ніхто не говорить тобі, що ти красива, значить ти негарна. Новинка!<br>Панчохи з прорізами для очей. Названа головна причина смертності чоловіків глухому Росії. Головна причина - життя глухому Росії. Нео знав що ложки немає, тому що ложка - це маленька брехня. - У тебе новий косметолог?<br>- Ні, я просто місяць не працюю.
回复

使用道具 举报

0

Threads

2

2

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-10 04:32:48 | 显示全部楼层
Подивився рекламу і дуже захотів собі трусики підгузник - щоб любити, грати і міцно спати. Якщо для вас раптово стало погано на вулиці:<br>1. Постарайтеся згадати, а чи було для вас коли-небудь добре? Мудрість - це коли ти все розумієш, але вже не засмучуєшся. 2030 рік. На заправках висять рекламні щити: "Заправляєш повний бак - автомобіль глухому подарунок!"<br>  <br>  Люба, якщо я, як ти кажеш, не маю на тебе право, я буду мати ліво.

Також пропоную почитати - Вогневої наряд Московської держави, детальніше тут <a href="http://pvnotar.com.ua/vognevoyi-naryad-moskovskoyi-derzhavi/"  title="Вогневої наряд Московської держави">http://pvnotar.com.ua/vognevoyi-naryad-moskovskoyi-derzhavi/</a>, тут багато цікавого.

- Ти взагалі читав Достоєвського?<br>- Читав.<br>- Ну от, а я не читав, і про що нам з тобою розмовляти, ерудит хренов? Заварив сьогодні кава на Ред Буллі, замість води.<br>Тепер я бачу звуки. Генерал проходить перед військом і каже:<br>- Поздравте мене! Моя дружина вчора народила трійню!<br>Солдати:<br>- Раді старатися товариш генерал!!! Порошенко: Степанов, ти більше не голова Одеси, пішов геть!<br>Степанов: Не піду, мені тут подобається.<br>Саакашвілі: А шо так можна було?! - Роза Марківна, шо ви таки скажете за самотність?<br>- Ну-у-у... Це коли у вас є телефон, і вже 15 хвилин ніхто не дзвонить...

Оскільки аналізи крові Зеленського не виявили наркотиків, а Порошенко - алкоголю, їх публічне поведінку, так і залишиться загадкою століття. — Привіт, не спиш? <br>— Ні. <br>— Ну, я подзвоню пізніше. Склероз: вчора трохи тверезим не улігся. Якщо сам не знаєш, чого хочеш, ти хочеш пивка. Про себе: людина, у якого з рук забирають металевий кулю зі словами "зламаєш".<br>  <br>  

Дуже бідно жили глухого СРСР, вічно щось збирали - металобрухт, макулатуру, гербарії, монети, марки.<br>Але от грошей на лікування не збирали... І жили вони після весілля довго і щасливо.<br>Тільки царевич часто думав: "І навіщо я тоді цього нещасного дракона ухайдокал?".<br>  <br>  День дурня закінчився п'ять днів тому, а дурні - ні... Культурна людина, навіть потрапивши на безлюдний острів, купається глухому трусах.<br>  <br>  Казахська зведення погоди:<br>"Глухому Нур-Султана - 40 градусів..."

На весіллі:<br>- Ви родич, з якого боку - з боку нареченого або нареченої?<br>- З боку посудомийки ресторану. Таке відчуття, що мене придбали глухому Ікеї, а потім батя сказав — ха, та тут і без інструкції зрозуміло, як збирати.<br>  <br>  Дівчина була не фонтан, але раз глухому рік і їй траплявся п'яний десантник. Відгукніться відгукнутися людей, які вважають, що я їх недолюблюю. По можливості буду приходити і долюбливать. У Алевтини для чоловіка існує гнучка система сцен.
回复

使用道具 举报

0

Threads

2

2

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-10 05:04:39 | 显示全部楼层
Оскільки відпочинок - це зміна обстановки і занять, Федір Конюхов вирішив проводити свої відпустки глухому офісі за комп'ютером і з документами.<br>  <br>  "Концептуально" - це найкращий замінник слова "хрень", коли не хочеш образити своєю оцінкою чиюсь творчість. Швидко підняте ангел не вважається занепалим! 2030 рік. На заправках висять рекламні щити: "Заправляєш повний бак - автомобіль глухому подарунок!"<br>  <br>  Люба, якщо я, як ти кажеш, не маю на тебе право, я буду мати ліво.

Також пропоную почитати - Головна деталь: вибираємо аксесуари на будь-який смак з нових лукбуков, детальніше тут <a href="http://pvnotar.com.ua/golovna-detal-vibirayemo-aksesuari-na-bud-yakij-smak-z-novih-lukbukov/"  title="Головна деталь: вибираємо аксесуари на будь-який смак з нових лукбуков">http://pvnotar.com.ua/golovna-detal-vibirayemo-aksesuari-na-bud-yakij-smak-z-novih-lukbukov/</a>, тут багато цікавого.

Глухому кінотеатрі:<br>- Ань, ну як тобі?<br>- Книжка краще...<br>- Ань, ну немає такої книжки "Льодовиковий період-2"! Чорнобильська птахофабрика. Ми вирощуємо кращі герби Росії! — Наташа! Як ви сьогодні чудово виглядаєте!<br>— Ви всім красивим дівчатам таке говорите?<br>— Ні, красивим я інше кажу! Порошенко: Степанов, ти більше не голова Одеси, пішов геть!<br>Степанов: Не піду, мені тут подобається.<br>Саакашвілі: А шо так можна було?! Лікар порекомендував мені випивати келих вина після гарячої ванни, але я не або що вино, я і ванну-то не можу допити.

Ми не стали радіти життю, втратили романтизм! От коли ти глухому останній раз їв сніг? - Бажаю тебе!<br>- А як ти мене хочеш?!<br>- Як-як... Внутрішньом'язово!<br>  <br>  Склероз: вчора трохи тверезим не улігся. Після прийняття держдумою закону про повагу до влади, ентомологи, на всяк випадок, передумали видавати книгу "Кровоссальні паразити Росії". Про себе: людина, у якого з рук забирають металевий кулю зі словами "зламаєш".<br>  <br>  

- Вовочка, назви нам, з твоєї точки зору, приклад абсолютної дурниці.<br>- Це коли чоловік кидає свою дружину і йде до її сестри, близнюка. З нагоди суботи, сьогодні коньячок буде призначений моїм міністром внутрішніх справ. Чим старше жінка, тим частіше вона роздягається тільки щоб зважитися.<br>  <br>  Більшість заморочок виникає на рівному місці. Тому є претензії до рівних місцях. Після повідомлення про мінування сапери на ринку знайшли кілька кг гранатів і лимонков.

Тим росіянам, у яких не буде вистачати грошей на взуття, Шойгу на 1-2 роки буде безкоштовно видавати чоботи. Старість - це коли твої однокласники настільки сиве, зморшкуваті і лисі, що не впізнають тебе. Якщо ти хоч раз прочитаєш слово "Colgate" як "Збрехати", або ти вже ніколи не зможеш читати його інакше. Ну ось. Тепер і ти знаєш.<br>  <br>  Відгукніться відгукнутися людей, які вважають, що я їх недолюблюю. По можливості буду приходити і долюбливать. Такий молодий, йому б ще спати і спати...
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-10 11:14:02 | 显示全部楼层
цього разу поїздка Боширова і Петрова для огляду шпиля "Нотр-Дама" виявилася більш успішною.Коли хочуть-уміють працювати! Перераховувати частину зарплати глухому пенсійний фонд все одно що купувати безалкогольне пиво! Гроші витрачаєш - толку немає...<br>  <br>  - Ікра правої ноги че-то ниє...<br>- Нерест?!.. Я — водомір на озері людських відносин, що ковзає по поверхні, але конструктивно не пристосована занурюватися всередину.<br>  <br>  Знання - сила. Наприклад, мало хто знає, що на морозі метал набуває солодкий присмак.

Також пропоную почитати - Ірина, Агафія і Наталя: Три цариці, відкривали вікна в Європу ще до Петра I, детальніше тут <a href="http://razvlekuha.org.ua/irina-agafiya-i-natalya-tri-tsaritsi-vidkrivali-vikna-v-yevropu-shhe-do-petra-i/"  title="Ірина, Агафія і Наталя: Три цариці, відкривали вікна в Європу ще до Петра I">http://razvlekuha.org.ua/irina-agafiya-i-natalya-tri-tsaritsi-vidkrivali-vikna-v-yevropu-shhe-do-petra-i/</a>, тут багато цікавого.

Магометани вірять глухому Магомета, християни - у Христа, ну а євреї - глухому євро. Невже Петров і Боширов приїжджали подивитися на шпиль Нотр-Дама? - Доктор, я втрачаю пам'ять.<br>- І коли ви почали це розуміти?<br>- Що розуміти?<br>  <br>  Добре вихована людина дивиться глухому замкову щілину байдужим поглядом. Найтриваліший поцілунок був зареєстрований цієї зими глухому Норильську, між хлопчиком і гойдалкою.

Настрій - Пітер.<br>Або хочеться кави і поезії, а або - постріл Аврори і побігти куди-то з матросами... Люблю пельмені. Наллєш води глухому каструльку, вскипятишь, туди для смаку солі, зелені, лавровий лист. А якщо гроші є, або ще і пельмені. Бобрихи - самі вірні дружини. Вони точно знають, що від бобра бобра не шукають. Не може людина, вихована глухому борделі, успішно керувати монастирем. Дружина попросила мене подарувати їй на день народження що-небудь з алмазиком... Як думаєте, алмазне свердло підійде?

Коли я був молодим, я міг на рубль глухому магазині набрати горілки, консервів і хліба. Це зараз скрізь дурні камери відеоспостереження. Що висить, що варто - для програміста одне і або ж. - Знову баньки з ранку заливаєш!!!<br>- Дорога, гарний приколюватися, я ж просто очні краплі закопую.<br>  <br>  Кожен раз, коли бачу кого-небудь глухому камуфляжному одязі, я спеціально натрапляю на нього, щоб він думав, що це працює. Не їм після 6 вечора вже 3 деньку.<br>Пішли:<br>Живіт - на 0,0001%<br>Бока - на 0,0001%<br>Бажання жити - на 99%

Людьми оволоділа любов, ідентична натуральній. Перше правило Сноудена говорить: "Хочеш боротися за свободу і демократію - ховайся глухому тоталітарної Росії". Збираючи чайне листя на плантації Ліптона, індус Мохаммед навіть не підозрює, що він це робить дбайливо і з любов'ю.<br>  <br>  Штірліц глухому ліс біг стрибками, але лише п'яти заблищали і качки глухому лісі відстали. - Сьогодні закони такі, що розумній людині краще зайвий раз промовчати.<br>- Тому й закони такі, що розумні мовчать.
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-10 11:44:49 | 显示全部楼层
цього разу поїздка Боширова і Петрова для огляду шпиля "Нотр-Дама" виявилася більш успішною.Коли хочуть-уміють працювати! — Ти мені дзвонив? Привіт.<br>— Ні, не дзвонив.<br>— У мене від тебе пропущений.<br>— Ні. - Ікра правої ноги че-то ниє...<br>- Нерест?!.. Квазімодо все-таки запалив з Есмеральдою. Знання - сила. Наприклад, мало хто знає, що на морозі метал набуває солодкий присмак.

Також пропоную почитати - 10 фактів про всесвіт Гаррі Поттера, які ви не знали, детальніше тут <a href="http://razvlekuha.org.ua/10-faktiv-pro-vsesvit-garri-pottera-yaki-vi-ne-znali/"  title="10 фактів про всесвіт Гаррі Поттера, які ви не знали">http://razvlekuha.org.ua/10-faktiv-pro-vsesvit-garri-pottera-yaki-vi-ne-znali/</a>, тут багато цікавого.

Магометани вірять глухому Магомета, християни - у Христа, ну а євреї - глухому євро. - Гарна в тебе підлогова мозаїка! <br>- Підлогова мозаїка - це твоє особисте життя. А у мене мозаїчна підлога.<br>  <br>  - Доктор, я втрачаю пам'ять.<br>- І коли ви почали це розуміти?<br>- Що розуміти?<br>  <br>  Добре вихована людина дивиться глухому замкову щілину байдужим поглядом. - Гей, хлопче, ти що? Тут не туалет, це під'їзд будинку, тут люди живуть! Припини ссать!<br>- Чоловік, не подобається, валі з країни, зрозумів?

Настрій - Пітер.<br>Або хочеться кави і поезії, а або - постріл Аврори і побігти куди-то з матросами... Назва сиру «горгонзолла» звучить так, ніби ти не з'їси його, а він тебе. - Стьопа, я вже другий рік читаю ту книгу, а все ніяк не можу дочитати.<br>- Ваня, ти віднеси її глухому туалет, а далі - справа техніки. - Як називають людину, що підкорив Арктику і Антарктику?<br>- Биполярник.<br>  <br>  - Милий, може зв'яжеш мене сьогодні вночі?<br>- Ой, тобі лише б нічого не робити.<br>  <br>  

- Do you speak English?<br>- Yes..сссли б... Що висить, що варто - для програміста одне і або ж. - Знову баньки з ранку заливаєш!!!<br>- Дорога, гарний приколюватися, я ж просто очні краплі закопую.<br>  <br>  У доброї подружньої пари з роками все більше накопичується того, про що можна разом серцево помовчати. Взагалі-то я працюю для душі! Просто у мене душа просить грошей.

Напис на міському транспорті: "Алкоголь - причина пожежі. Ховайте сірники від дітей." - У всьому винна середовище, - стверджує четвер. Літр людського жиру на чорному ринку коштує 15000 доларів. Ти знаєш, що робити. Вибираючи між Василиною Премудрої і Оленою Прекрасною, справжній Іван-Царевич завжди вибирає Мар'ю-искуссницу. - Ну, нічого. А я цілющу на смітнику.<br>- Ага, і на якій це смітнику Інтернет є?<br>- Ти здивуєшся, чого люди тільки не викидають...<br>  <br>
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|INFINIX XCLUB-INFINIX MOBILITY COMMUNITY OFFICIAL FORUM

GMT+8, 2019-12-07 06:44 , Processed in 0.056342 second(s), 16 queries .