INFINIX XCLUB-INFINIX MOBILITY COMMUNITY OFFICIAL FORUM

找回密码
 Register
搜索
热搜: XStore
楼主: semenapostolov

Небольшая заметка про разработку и раскрутку сайтов.

[复制链接]

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-08 03:37:43 | 显示全部楼层
— Я б светром став твоїм.<br>Зігрівав тебе кожен день.<br>Якщо серце гризе туга,<br>Розшукай мене... І одягни.<br>— Одягни.<br>  <br>  — Чому у тебе завжди дитячі відмовки?<br>— Відмовки - помідори! Спочатку ми їх наздоганяли, а потім вони нас лупцювали. Приходжу глухому мавзолей, а там людині погано лежить. Викликав швидку, приїхали швидко, занапастили мене, а чоловікові навіть не чіпали! Порошенко: Що відрізняє українців, так це впевненість глухому завтрашньому дні!<br>Українці: А що, дно вже завтра?!

Також пропоную почитати - «Відстали на 40 років»: Познер назвав причину бідності населення Росії, детальніше тут <a href="http://odissey.net.ua/vidstaly-na-40-rokiv-pozner-nazvav-prychynu-bidnosti-naselennya-rosiyi/"  title="«Відстали на 40 років»: Познер назвав причину бідності населення Росії">http://odissey.net.ua/vidstaly-na-40-rokiv-pozner-nazvav-prychynu-bidnosti-naselennya-rosiyi/</a>, тут багато цікавого.

Оптиміст — це людина, яка вважає, що гірше вже нікуди Я як би старпер, а як би і ні. У мене є айфон, але з эпстора я завантажую додаток мосэергосбыт І про погоду. Сьогодні у нас глухому країні можливо все. Причому відразу...<br>  <br>  Чоловік, відчуй себе беззахисною і тендітною дівчиною... <br>Кинь камінь лівою рукою! Біллу Гейтсу папки на комп'ютері відкриває швейцар.

Бісить, коли в тебе екзистенційний криза, а ти не можеш вимовити це слово. - Стюардеса, а карамельки будуть розносити?<br>- Звісно, буде! Дивіться, як мене рознесло! - Купив липовий чай.<br>- На справжній не заробив?<br>  <br>  Прикмета:<br>Якщо ви зустріли бабу з порожнім відром, значить баб і глухомуедра Держдума ще не заборонила.<br>  <br>  - Що це у вас кіт кричить постійно, начебто не березень.<br>- Так це нормальні глухому березні кричать, а нашому глухому ветерінарке календар відрізали...

Студент-економіст Петров не вивчив квиток "Фінансова схема", і тому на іспиті запропонував професору корупційну. Глухому Примор'я почали видавати дрова за електронною переліку.<br>Яке дивне поєднання "дрова" і "електронний перелік". Вчора після корпоративу я йшов як глухому тумані, ледве розбираючи дорогу.<br>- А-а-а, так це ви розібрали два кілометри дороги? Капітан "Титаніка", побачивши айсберг, понадіявся, що айсберг сдрейфит. <br>Але айсберг не сдрейфил. Ніч. Глухому ліжку він і вона. Вона:<br>- Я що тобі - хатинка? Або передом до нього повернись, або задом. Теж мені "Глухому гостях у казки"!<br>  <br>  

- Ти де був?<br>- За самогоном ганяв!<br>- Ну і?..<br>- Не наздогнав... Взуття може багато розповісти про людину. Якщо взуття тычится для вас глухому боки і глухому особа, або її господар чимось вкрай схвильований, наприклад. Син виконроба глухому пісочниці нічого не робить, кричить на інших і краде. Діти анестезіолога засипають рівне глухому 10. Сема почував себе найщасливішим чоловіком глухому світі: у Троянди була алергія на квіти, парфуми і хутро.<br>  <br>
回复

使用道具 举报

0

Threads

2

2

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-08 07:32:12 | 显示全部楼层
Тільки не треба в мене нічого просити, а або я поділюся з вами усіма своїми неуввязками. Ваш Бог. Одного разу я не вчасно зайшов глухому спальню батьків.<br>Вони клеїли шпалери, довелося їм допомагати. - Чув, Петрович з 17-ої вчора помер?<br>- Від інфаркту?<br>- Ні.<br>- Від інсульту?<br>- Немає, від грипу.<br>- А-а-а, ну це не моторошно. З роками поступово розумієш: працьовитим називають того, хто робить або, що потрібно, а ледачим - того, хто робить або, що хочеться.<br>  <br>  - Та йолки-палки, у нього російська мова не рідна?<br>- Приймальний!

Також пропоную почитати - Путін дозволив транзит українських товарів через РФ, але з однією умовою, детальніше тут <a href="http://p-dir.net.ua/putin-dozvoliv-tranzit-ukrayinskih-tovariv-cherez-rf-ale-z-odniyeyu-umovoyu/"  title="Путін дозволив транзит українських товарів через РФ, але з однією умовою">http://p-dir.net.ua/putin-dozvoliv-tranzit-ukrayinskih-tovariv-cherez-rf-ale-z-odniyeyu-umovoyu/</a>, тут багато цікавого.

Йшов їжачок по лісі, забув як дихати і помер Завдання: з балкона дев'ятого поверху випав оптиміст. <br>Питання: пролітаючи який поверх він змінить свою життєву позицію?<br>  <br>  Прохання до батьків. Роблячи дітей - доделывайте їх арбузовому кінця.<br>  <br>  Ранковий макіяж - відновлення особи по черепу. Щоб забезпечити собі старість, треба занапастити молодість!<br>  <br>  

- Звідки у Семи такий талант до торгівлі?<br>- Кажуть, він народився глухому сорочці і тут же загнав її акушерці. Зовнішність оманлива, особливо гарненька. Я запитав у ясена... А він мені:<br>- Коли ж тебе відпустить-то, а? "Даєш змичку міста і села!". Жалюгідна політика минулого. <br>"Даєш змичку Далекого Сходу з Ближнім!". Ось це геніально! – Яка мила дівчинка! Скільки тобі?<br>– 100 грам.<br>  <br>  

Бувають такі дні, коли я сиджу перед телевізором цілий день. Нудьга страшна. Але якщо його включити, або буде ще гірше. У школах Люксембургу такий предмет, як географія Люксембургу, проходять за 17 хвилин. Якщо вранці ви наяриваете вівсянку, зовсім не обов'язково, що ви - англійський аристократ. Швидше за все, ви або пенсіонер, або бюджетник. До уваги садівників! Тваринницька ферма Світанок пропонує якісний гній за низькими цінами і на будь-який смак.<br>  <br>  - Чоловік, ви вже 10 хвилин кажіть, а всі стоять і чекають...<br>- Бажаю і кажу, це моя дівчина.<br>- Але це домофон!!!

- Як я тебе впізнаю?<br>- Я буду глухому рожевої хутряній жилетці.<br>- Слухай, я сьогодні не зможу і навряд чи взагалі коли-то зможу. Бажаю перезняти «Хижак» з боку хижака. Це буде сумний фільм про нещасний випадок на полюванні. Відкриває призовник двері, а там - загибель з косою:<br>- Не сси, я прийшла тебе від армії відкосити!<br>  <br>  Коли рейтинг телепередачі знижується, туди посилають Жириновського.<br>  <br>  Сьогодні прокинувся, подивився на календар... Знову не п'ятниця!!! Більше це терпіти не можна, треба щось робити, кудись скаржитися.
回复

使用道具 举报

0

Threads

2

2

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-08 08:40:51 | 显示全部楼层

Тільки смішні жарти з усього інтернету.

Дорожня розмітка глухому Ухрюпинске наноситься щотижня, так як фарба погано лягає на чорнозем. Колом безвихідь. Чим далі понеділок - тим ближче понеділок... У мене немає кредитів. Тому для мене слово "колектор"- це просто велика труба з лайном. З роками поступово розумієш: працьовитим називають того, хто робить або, що потрібно, а ледачим - того, хто робить або, що хочеться.<br>  <br>  Деякі чоловіки так люблять своїх дружин, що користуються сторонніми, щоб свою не зношувати.<br>  <br>  

Також пропоную почитати - Путін дозволив транзит українських товарів через РФ, але з однією умовою, детальніше тут <a href="http://p-dir.net.ua/putin-dozvoliv-tranzit-ukrayinskih-tovariv-cherez-rf-ale-z-odniyeyu-umovoyu/"  title="Путін дозволив транзит українських товарів через РФ, але з однією умовою">http://p-dir.net.ua/putin-dozvoliv-tranzit-ukrayinskih-tovariv-cherez-rf-ale-z-odniyeyu-umovoyu/</a>, тут багато цікавого.

Йшов їжачок по лісі, забув як дихати і помер Глухому Голландії навчилися робити горілку з тюльпанів. Ось як доводиться крутитися, коли глухому країні не росте глід. Прохання до батьків. Роблячи дітей - доделывайте їх арбузовому кінця.<br>  <br>  - Я завів вдома звичайного африканського крокодила...<br>- А сусіди не сваряться?<br>- Які сусіди?! - Сарочка, люба, не треба так на мене мовчати!

- Які ще будуть пропозиції щодо поповнення бюджету? <br>- Позичити у США Аляску і тут же перепродати її Канаді. - До якого сімейства відноситься огірок?<br>- Солоний?<br>- Та яка різниця? Нехай буде солоний.<br>- Якщо солоний, або до сімейства закусочних. Я запитав у ясена... А він мені:<br>- Коли ж тебе відпустить-то, а? "Даєш змичку міста і села!". Жалюгідна політика минулого. <br>"Даєш змичку Далекого Сходу з Ближнім!". Ось це геніально! Продавщиця: - Дівчина, у вас дрібниці не знайдеться?<br>Я: Ні, але я можу дати для вас цукерку.

Бувають такі дні, коли я сиджу перед телевізором цілий день. Нудьга страшна. Але якщо його включити, або буде ще гірше. Я зрозуміла, що дуже лінива, коли поставила стиратися речі на найдовший режим, щоб відтягнути що обертає розвішування. — Доктор, я зможу грати на акордеоні, коли долоня заживе?<br>— Звичайно!<br>— Відмінно! А або я не вмів. А нічого, що сирники — це насправді сирник? Ми продовжимо прикидатися, ніби все нормально? Скільки можна цієї брехні! А чи знаєте Ви, що що 90% людей не помічають глухому цьому тексті повторення слова "що" глухому самому початку.<br>  <br>  

Сперечатися з жінкою чоловікові цікавіше, коли вона йому цікава, як жінка.<br>  <br>  Штірліц знав, що зараз він засне за столом і прокинеться рівно через 20 хвилин. Глухому той день він робив це вже глухому п'ятий раз. Вчора була на сповіді... І глухому кінці прозвучала несподівана фраза: - РОЗКАЖІТЬ ЩЕ!... Коли рейтинг телепередачі знижується, туди посилають Жириновського.<br>  <br>  Кошти від продажу сировини йдуть олігархам, а ПДВ – державі.<br>  <br>
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-08 18:48:33 | 显示全部楼层
Як перестати збирати музику для плейлиста глухому машину і почати збирати гроші на саму машину?<br>  <br>  Хлопець з крихітним словниковим припасом зробив своїй дівчині пропозицію словами: «Ну?»<br>  <br>  З новин: "Дмитро Нагієв зіграє Остапа Бендера глухому нової екранізації "12 стільців". <br>Коментар: Це буде не Остап, а Остапище!!! - Маріванна, я домашнє завдання вдома забув.<br>- А голову ти вдома не забув?<br>- Ні, ось вона, глухому пакеті.<br>- Тоді почнемо ритуал! Дружина виконроба народжує на два-три місяці пізніше встановленого терміну.<br>  <br>  

Також пропоную почитати - Останні новини Росії — сьогодні 24 травня 2019, детальніше тут <a href="http://playman.com.ua/ostanni-novini-rosiyi-sogodni-24-travnya-2019/"  title="Останні новини Росії — сьогодні 24 травня 2019">http://playman.com.ua/ostanni-novini-rosiyi-sogodni-24-travnya-2019/</a>, тут багато цікавого.

Висока зарплата, почесна пенсія... Що ще потрібно бюрократу, крім хабарів? Скрип сил міцнішав. Якщо пиятика неминуча - пий перший.<br>  <br>  Наше керівництво, оцінивши ситуацію, запропонував вимостити благими намірами і дорогу глухому рай. - Я у тебе перший хлопець?<br>- Ну, якщо вважати з мінус вісім, або так..<br>  <br>  

Шкідливі звички — це тільки ті, які шкодять тобі. А якщо оточуючим, або нічого було оточувати. Свою дозу спиртного визначити просто – пити можна, поки не забудеш скільки випив. Спритно москвичі навчилися справлятися з проблемою платних парковок глухому центрі міста.<br>Вони просто разбогатевают, і ціна паркінгу їм по фігу. Будеш багато знати - засмутишся! Прикро, коли кіт цілими днями жере, спить, нічого не робить, а дружина його любить...

Раніше жінки годували дітей грудьми, а тепер соціальні мережі і instagram. Життя чарівна! Не моя, звичайно, але все ж... Дама:<br>- Добре-то як! А казав, що просто полежимо...<br>  <br>  Тутанхамон – це наш любитель ненашого хамона. -Що ви насамперед помічаєте глухому жінці?<br>-Це залежить від того, глухому яку сторону вона йде.<br>  <br>  

Я так добре готую, що моя подруга і мої близькі посилено моляться після поїдання моєї вигадки. Якщо з ранку ти бачиш радісного людини:<br>1. Він приїжджий. <br>2. Він божевільний. <br>3. Ти за кордоном. Чоловік розіграв дружину, прикинувшись тверезим. Найкраще людина живе глухому ті моменти, коли не знає, що можна жити краще! - Сьогодні субота?<br>- Ні, п'ятниця.<br>- Дива не сталося...
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-08 19:24:54 | 显示全部楼层

Тільки прикольні жарти підвищать настрій.

valeriinotkin replied at 2019-09-07 00:33
Спеціально для гіперзвукової ракети «Авангард» Держд ...

Соціальна сходи - це коли раніше ти ридала глухому метро, а тепер глухому таксі. Хлопець з крихітним словниковим припасом зробив своїй дівчині пропозицію словами: «Ну?»<br>  <br>  - Інтернет-інтернет, дай мені збігати глухому туалет! - Маріванна, я домашнє завдання вдома забув.<br>- А голову ти вдома не забув?<br>- Ні, ось вона, глухому пакеті.<br>- Тоді почнемо ритуал! Дружина виконроба народжує на два-три місяці пізніше встановленого терміну.<br>  <br>  

Також пропоную почитати - Київ натаскує катери на бійню в Азовському морі, детальніше тут <a href="http://playman.com.ua/kiyiv-nataskuye-kateri-na-bijnyu-v-azovskomu-mori/"  title="Київ натаскує катери на бійню в Азовському морі">http://playman.com.ua/kiyiv-nataskuye-kateri-na-bijnyu-v-azovskomu-mori/</a>, тут багато цікавого.

Висока зарплата, почесна пенсія... Що ще потрібно бюрократу, крім хабарів? Найстрашніше попередження на Брайле: НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ЖИТТЯ. РУКАМИ НЕ ЧІПАТИ! Лікар з Південного Бутово зустрічає пацієнтів словами:<br>- Чуєш, пацанчик, ти чо такий здоровий? Болячки є? А якщо знайду?!... Наше керівництво, оцінивши ситуацію, запропонував вимостити благими намірами і дорогу глухому рай. Він хлопець хоч куди. Але чи згодні туди дівчата?

Будь зад можна помістити на трон, але не будь-яка голова гідна корони... Кожна людина, проходячи повз інкасаторської машини, хоч раз замислювався «Може бути, зараз?» Поки жінка мріє про норковій шубі, чоловік хоче бачити її голою.<br>  <br>  Будеш багато знати - засмутишся! На чемпіонаті світу з чаювання до кінця все дуже просто писали окропом.

Коли Кашпіровський дивиться телевізор, або він може гіпнотизувати ведучих прямого ефіру.<br>  <br>  Душ і рамка металошукача — єдині ситуації, коли я відділений від телефону. - Яке весілля без бійки? - крикнув тамада і врізав тещі. Тільки у нас, підключивши за 20 рублів глухому добу опцію «Знижки» глухому стільниковому операторі ти можеш отримати знижки 10 рублів глухому добу. Чоловік Евеліни Анлимитномуеданс, коли потрапляє по пальцю молотком, мимоволі вигукує прізвище дружини.

Написала своє резюме... Роздрукував... Перечитав... Ніяким розплакався... Ну просто шкода таку людину на роботу віддавати!<br>  <br>  У мене немає якихось особливих вимог до дівчини. <br>Одружуся на 19-річній красуні з хорошої сім'ї. - А де у вас тут спа?<br>Спа - ось тут. Ось тут жра, а там сра Рекламна акція "Один рубль від продажу 1-го автомобіля "Bentley" буде спрямований глухому Дитячий фонд".<br>  <br>  - Сьогодні субота?<br>- Ні, п'ятниця.<br>- Дива не сталося...
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-08 20:03:38 | 显示全部楼层
Путани вирішили зламати стереотипи, тому напилися глухому бані і викликали депутатів. - Семен Маркович, не потрібно турбуватися, невроз вашої дружини не небезпечний, вона проживе з ним таки арбузовому 100 років!<br>- Доктор, а я?! Печінкова пам'ять — це коли п'єш безалкогольне пиво, але все одно злегка пянієш. Польща - країна, де говорять на трансліті.<br>  <br>  Дружина виконроба народжує на два-три місяці пізніше встановленого терміну.<br>  <br>  

Також пропоную почитати - Невербальні сигнали жінок, які відлякують слабких чоловіків, детальніше тут <a href="http://playman.com.ua/neverbalni-signali-zhinok-yaki-vidlyakuyut-slabkih-cholovikiv/"  title="Невербальні сигнали жінок, які відлякують слабких чоловіків">http://playman.com.ua/neverbalni-signali-zhinok-yaki-vidlyakuyut-slabkih-cholovikiv/</a>, тут багато цікавого.

- Де ти був? Чому у тебе очі червоні?<br>- Та так, дохрена роботи було, цілий день витріщався глухому монітор, не відриваючись. Потім обкурився.<br>  <br>  Психлікарні – єдині медустанови, пацієнти яких задоволені, коли їх не лікують. Лікар з Південного Бутово зустрічає пацієнтів словами:<br>- Чуєш, пацанчик, ти чо такий здоровий? Болячки є? А якщо знайду?!... Наше керівництво, оцінивши ситуацію, запропонував вимостити благими намірами і дорогу глухому рай. - Я у тебе перший хлопець?<br>- Ну, якщо вважати з мінус вісім, або так..<br>  <br>  

Будь зад можна помістити на трон, але не будь-яка голова гідна корони... Мамо, наш тато книгу написав. Я чув він по телефону говорив "Все, наш роман закінчений". Металеві конструкції на морозі набувають особливий, вишуканий смак - неможливо відірватися. - Мадам, опишіть себе глухому двох словах.<br>- Я можу глухому двох буковках. «АХ!»<br>  <br>  Цей незграбний що обертає, коли економічний і екзистенційний кризи застігнулі тебе одночасно.<br>  <br>  

Коли Кашпіровський дивиться телевізор, або він може гіпнотизувати ведучих прямого ефіру.<br>  <br>  Дзвонили з Раю. Питали, чи збігається адреса реєстрації з адресою проживання. Дама:<br>- Добре-то як! А казав, що просто полежимо...<br>  <br>  Умілий гравець глухому "тетріс" другий пакет глухому магазині на касі не бере... -Що ви насамперед помічаєте глухому жінці?<br>-Це залежить від того, глухому яку сторону вона йде.<br>  <br>  

Чоловік любить очима, короткозорий – руками, і тільки сліпий і безрукий – тим, чим треба! Хотілося б розплачуватися калоріями, а не грошима. З вас 172 грама жиру, прикладайте живіт.<br>  <br>  — Авраам породив Ісака. Ісаак породив Якова... А потім там якась фігня трапилася і народжувати стали жінки<br>  <br>  Люди створили машини різними, пробки зрівняли їх. В Сибіру є дві пори року: одне це комарі та інша це охренелый холод.<br>  <br>
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-09 00:28:09 | 显示全部楼层
Дівчина, а ви володієте мовою по-французьки? Я прокинувся вночі, <br>Шоб попити води, <br>Але з темряви вийшли <br>Демони їжі! Найсмачніше шкідливо. Найприємніше аморально. Саме гостре нелегально. Звідси така задума глухому очах кожного.<br>  <br>  Заплатив всі податки, хотів заснути спокійно, а не на чому - на нагом підлозі незручно. - Чим відрізняється начальник від сонця?<br>- У сонця між затемненнями є перерви.

Також пропоную почитати - Трофеї Посейдона, детальніше тут <a href="http://polyana.kiev.ua/trofeyi-posejdona/"  title="Трофеї Посейдона">http://polyana.kiev.ua/trofeyi-posejdona/</a>, тут багато цікавого.

- Мати, мені набридло, що до мене постійно пристають чоловіки.<br>- А ти припини так зухвало фарбуватися, дурник... Багато білки-летяги планують краще випускника економічного Вузу. Оголошення: "Продається дворічний бульдог. Їсть все. Любить дітей".<br>  <br>  - Як ти переносиш самотність?<br>- Оді-а-че-ство.<br>  <br>  Режим "п'ять хвилин тиші" - це коли дружина глухому туалеті.<br>  <br>  

Так відразу і не скажеш, що станеться раніше: Великобританія вийде з ЄС або Україна туди увійде.<br>  <br>  Єврейкою і мусульманки іноді чомусь називають неотесаними чоловіків, які сповідують інші релігії.<br>  <br>  - Зрозумій, за межами інтернету є життя!!! <br>- Скинь посилання. Весь світ БДСМ, а ти забув глухому ньому стоп-слово. Напишеш, що влада погано працює — засудять за образу. Напишеш, що працює добре — подпадешь під статтю за фейк.

Жінки окилограмилась, чоловіки остограмились.<br>  <br>  Краще недоспати, ніж переспати. Недосип можна доспати. Пересип отоспать не можна. Росія - найкраща країна для життя молодих і здорових людей! А от хворіти, старіти і вмирати глухому ній недешево і небезпечно... Як повернути режим? <br>1. Зробити ляльку вуду себе. <br>2. Укладати її спати раніше. Коли я відкрию свою приватну клініку, найдорожчою послугою глухому ній буде "Просто запитати".

- Дорога, давай пограємо глухому згвалтування?<br>- Я не бажаю.<br>- Відмінно. - Як ти переносиш самотність? <br>- Оді-а-че-ство. Фура з матрьошками на півроку паралізувала саратовську митницю. Масляна скінчилася, але всякі опудала продовжують жити. - А що значить 6-ий розряд у охоронця?<br>- Це значить, що він вже вирішує кросворди з "Науки і життя"!
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-09 00:59:54 | 显示全部楼层
Перед тим як увійти глухому палату буйних наполеонів, доктор одягав на одне око чорну пов'язку... З інструкції: «Після розтину герметичної упаковки треба почекати 30 секунд, щоб вивітрився вакуум...» Найсмачніше шкідливо. Найприємніше аморально. Саме гостре нелегально. Звідси така задума глухому очах кожного.<br>  <br>  Ніколи не розумів послуги бронювання готелів. Кому взагалі потрібен броньований готель? Я їду відпочивати, а не на війну. Чоловік п'є глухому трьох випадках: коли погано – з горя, коли добре – від радості і, коли все нормально – від нудьги.

Також пропоную почитати - 16 «лампових» фотографій з радянськими автомобілями, детальніше тут <a href="http://polyana.kiev.ua/16-lampovih-fotografij-z-radyanskimi-avtomobilyami/"  title="16 «лампових» фотографій з радянськими автомобілями">http://polyana.kiev.ua/16-lampovih-fotografij-z-radyanskimi-avtomobilyami/</a>, тут багато цікавого.

- Мати, мені набридло, що до мене постійно пристають чоловіки.<br>- А ти припини так зухвало фарбуватися, дурник... Багато білки-летяги планують краще випускника економічного Вузу. Вчора кинув пити. Сьогодні зрозумів, що трохи недобросо. Питання для першого побачення:<br>"Чи займаєтеся ви терапією своїх психотравм або збираєтеся проектувати все це лайно на мене?". Ми з дружиною були щасливі 20 років, a потім ми познайомилися...

Добрий ранок – це коли ти його проспав. Якщо ви переживаєте, що ваша дитина не знає номер вашого телефону, просто встановіть свій номер, пароль домашнього комп'ютера. я: гуглю чому у мене ломить кістки<br>інтернет: цукровий діабет, ВІЛ, СНІД, рак, чума, туберкульоз<br>лікар: всі глухому порядку, з вас 5000 рублів. Автомобіль не розкіш, а засіб стояння глухому пробках. «Херес» - це дивовижне поєднання російського НЕМАЄ і англійського ТАК.

Демократія - це коли натовп вибирає найбільш прикольного клоуна. Пєсков заявив, що поняття кровної помсти глухому правовому полі немає. А про себе подумав: "Тому що немає і правового поля". Росія - найкраща країна для життя молодих і здорових людей! А от хворіти, старіти і вмирати глухому ній недешево і небезпечно... Одна з дивних речей у дорослому житті, - це мати улюблену конфорку, ніхто про це не говорить. – Рядовий Транзистор!<br>– Я!<br>– Вийти з ладу!

- Дорога, давай пограємо глухому згвалтування?<br>- Я не бажаю.<br>- Відмінно. - Як вас звуть?<br>- Іра.<br>- А повне ім'я?<br>- Ірландська Республіканська Армія. Якщо глухому "Спокійної ночі, малята" 40 років не можуть виховати Хрюшу, думаю, їм пора визнати, що їхні методи неефективні. Реально безвихідне становище - це коли тебе обвели крейдою. Чорні американські лесбіянки глухому рамках боротьби за рівні права зажадали надалі називати їх "афровагиноамериканцами"
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-09 01:34:26 | 显示全部楼层
щоранку я випиваю склянку води. А сьогодні випадково випив склянку горілки. Такого доброго ранку у мене ще не було!<br>  <br>  З інструкції: «Після розтину герметичної упаковки треба почекати 30 секунд, щоб вивітрився вакуум...» Варто тільки вибрати собі пастуха, як мимоволі починаєш відчувати себе бараном. Заплатив всі податки, хотів заснути спокійно, а не на чому - на нагом підлозі незручно. - Чим відрізняється начальник від сонця?<br>- У сонця між затемненнями є перерви.

Також пропоную почитати - Бігова доріжка спочатку призначалася для покарань, детальніше тут <a href="http://polyana.kiev.ua/bigova-dorizhka-spochatku-priznachalasya-dlya-pokaran/"  title="Бігова доріжка спочатку призначалася для покарань">http://polyana.kiev.ua/bigova-dorizhka-spochatku-priznachalasya-dlya-pokaran/</a>, тут багато цікавого.

- Мати, мені набридло, що до мене постійно пристають чоловіки.<br>- А ти припини так зухвало фарбуватися, дурник... Держдеп нарахував 50 небезпечних для США країн. А глухому світі нарахували 250 країн, для яких небезпечні США. Гороскоп на завтрашній день: <br>У оптимістів буде все погано, але вони не помітять. <br>У песимістів буде все добре, але їм знову не сподобається. - Як навчитися промовляє "ні"?<br>- Дуже просто, згадайте свій ЗАГС. Режим "п'ять хвилин тиші" - це коли дружина глухому туалеті.<br>  <br>  

Тримай онучок. Коли ти народився, я купив цей відеомагнітофон тобі на весілля. Більшість росіян визнали фейком новина про ухвалення закону про фейкових новинах. Посваритися з розумною людиною так само важко, як помиритися з дурним.<br>  <br>  - Дід, як ви жили без інтернету?<br>- Як-як, дірку глухій стіні лазні свердлили. Час, звичайно, лікує, але доктор зробить це набагато швидше.

Виходить хірург з кабінету.<br>- А пацієнт живий?<br>- Так, а що?<br>- Я йому сказати щось хотіла.<br>- Ну, давайте я передам.<br>- А я на права здала? Краще недоспати, ніж переспати. Недосип можна доспати. Пересип отоспать не можна. Росія - найкраща країна для життя молодих і здорових людей! А от хворіти, старіти і вмирати глухому ній недешево і небезпечно... - Фіма, ти таки збираєшся писати заповіт?<br>- Софочка, але я ще молодий і здоровий!..<br>- За це не переживай.<br>  <br>  - Так, ви хто?<br>- Наполеон.<br>- Цього глухого палату до Гитлерам, Муссоліні та іншим.<br>- Але я торт...

Вовочка та Машенька замкнулися глухому темній кімнаті... Бабай був глухому ШОЦІ!!! Відтепер політичних повій наказано вважати політичними трупами. Фура з матрьошками на півроку паралізувала саратовську митницю. При комуністах саджали за фразу "Бог є", а зараз садять за фразу "Бога немає". Причому, сажать одні і ті ж.<br>  <br>  Вовка годують ноги, а даїшника - дороги.
回复

使用道具 举报

0

Threads

2

2

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-09 05:04:44 | 显示全部楼层
Ченці, що зберігають обітницю мовчання, ненавидять, коли глухому туалеті вимикають світло.<br>  <br>  Прийшов — спасибі, пішов — велике спасибі - Завтра у мене пьянствуем. З мене стіл, з вас випивка.<br>- А можна я теж краще стіл принесу? Типовий день глухому Держдумі РФ.<br>Вибачте будь ласка, а чи немає у вас чого-небудь заборонити? Я три деньку вже нічого не забороняв.<br>  <br>  - Сенсація! Глухому Сколково створений кіборг! Цей надлюдина підвівся і заговорив!<br>- І що ж він сказав?<br>- Дрібниця є? А якщо знайду?!

Також пропоную почитати - Путін не жартував. Росія вийшла з ДРСМД, детальніше тут <a href="http://pravdu.com.ua/putin-ne-zhartuvav-rosiya-vijshla-z-drsmd/"  title="Путін не жартував. Росія вийшла з ДРСМД">http://pravdu.com.ua/putin-ne-zhartuvav-rosiya-vijshla-z-drsmd/</a>, тут багато цікавого.

Британські вчені винайшли такий прилад, за допомогою якого можна просто проходити крізь стіни, а охрестили його взагалі прикольно - двері. Коли ти холостяк — все валяється по своїх місцях. Одружився — і все акуратно складено чорт знає де ! Я нещодавно прочитав так багато жахливих речей про пияцтво і куріння, і прийняв тверде рішення: БУДУ БІЛЬШЕ ЧИТАТИ!<br>  <br>  Чоловік каже дружині:<br>- Дорога, повинен зізнатися, я тобі зраджував!<br>Дружина:<br>- Я тобі теж!<br>Чоловік:<br>- 1 квітня!)<br>Дружина:<br>- А я глухому червні... Список чоловіків глухому життя жінки:<br>Перший.<br>Другий.<br>Не перший.

Оголошення:<br>«Телефон довіри 1 квітня працювати не буде».<br>  <br>  Якщо чоловік насупився, значить, дружина переборщила. — Сема, я вчора глухому театрі бачив твою дружину. Вона так кашляла, що на неї всі озиралися. У неї грип?<br>— Ні, у неї нове плаття! Найкращі дівчата - глухому Прибалтиці. <br>Вони тільки через тиждень розуміють, яка ж ти сволота... Згідно з розпорядженням Трампа повернуться на Місяць НАСА терміново збирає комерційні пропозиції від провідних кіностудій Голлівуду

Батьки виховували мене глухому любові до рукоприкладства. У кожної жінки глухому шафі є річ, глухому яку вона все життя худне. На шляху звершення вашої мрії завжди варто чи безгрошів'я, або дружина, або Кримінальний Кодекс. Школа вчить, будь умничкой. Життя вчить, кажись дурепою.<br>  <br>  Сказав дівчині, що не можна поставити засос на лоб, ніяким посперечалися.<br>На наступний день говорив всім, що вдарився об одвірок...

Коли глухому клубі анонімних алкоголіків запитують "які плани на п'ятницю", все плачуть. Тільки російською доступна весняна радість зміни зимового пуховика на пуховик трохи легше. Кримінальна хроніка.<br>Пара гумових підошов і купка попелу <br>намагалися вчора вкрасти високовольтний кабель.<br>  <br>  - Немає обставин для поточного підвищення цін на продовольство
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|INFINIX XCLUB-INFINIX MOBILITY COMMUNITY OFFICIAL FORUM

GMT+8, 2019-12-10 11:21 , Processed in 0.066518 second(s), 16 queries .