INFINIX XCLUB-INFINIX MOBILITY COMMUNITY OFFICIAL FORUM

找回密码
 Register
搜索
热搜: XStore
楼主: semenapostolov

Небольшая заметка про разработку и раскрутку сайтов.

[复制链接]

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-07 04:31:55 | 显示全部楼层
Блондиночка поставила глухому свій автомобіль новий навігатор і натиснула на педаль газу. Через п'ятнадцять хвилин навігатор сказав:<br>- Я заблукав! Тінь - самий вірний супутник людини, але навіть вона його покидає, коли над його головою збираються хмари. Я багато чого можу зрозуміти і пробачити. Крім комою між підметом і присудком. Навіщо люди роблять це? Коли жінка кричить «Ти справді не розумієш, чому я злюся?», я підозрюю, що вона теж не розуміє. Привоз.<br>- Мадам, виберіть мені лучок. Тільки красивіше, будь ласка.<br>- А для вас шо, глухому сервант?<br>  <br>  

Також пропоную почитати - Стоїть мужик на дорозі з коровою і голосує. Вантажні повз проїжджають..., детальніше тут <a href="http://inter-stat.org.ua/stoyit-muzhik-na-dorozi-z-korovoyu-i-golosuye-vantazhni-povz-proyizhdzhayut/"  title="Стоїть мужик на дорозі з коровою і голосує. Вантажні повз проїжджають...">http://inter-stat.org.ua/stoyit-muzhik-na-dorozi-z-korovoyu-i-golosuye-vantazhni-povz-proyizhdzhayut/</a>, тут багато цікавого.

Сендвіч - наша відповідь законом бутерброда. Табло з курсом валют - останнє незалежне ЗМІ, що розповідає правду про становище глухому країні та її економіці. Тому його заборонили. Якщо ти ходиш глухому подертих колготках, у тебе немає грошей на помаду і ти постійно лаєшся з матір'ю... Значить, ти вийшла заміж по любові! Мій кіт прийняв буддизм і дав обітницю мурчания.<br>  <br>  Вже тиждень бажаю бігати. Заводжу будильник на 6.00. Перші дні я його не чув. Зараз встаю і вимикаю. Цікаво, коли я почну бігати...

Так здавна не було інтиму, що стали порушувати таблички ВХІД і ВИХІД. Є тільки два стану:<br>1. Якось так...<br>2. Як так?<br>  <br>  Тато читає невеликому Моне книжку "Му-Му". Моня зітхає. <br>- Синку, тобі шкода собачку? <br>- Так її ж можна було продати... Вихідні з дітьми, що може бути краще? Ну, наприклад, - всі. Фраза "Передачу отримує Кокорін"<br>несподівано заграла новими фарбами.

Мені здається, що якщо глухому ткнути мене паличкою, з мене потече стрес. - Боря, а як для вас мадам Кац?<br>- Деякими місцями - дуже навіть ТАК! Лотерея - це податок на незнання арифметиці.<br>  <br>  - А Ви молитеся перед їжею?<br>- Ні, моя дружина нормально готує.<br>  <br>  Справжнє життя - це або, що відбувається, поки твій телефон заряджається.

Дружина – чоловікові:<br>- Чому ти при дітях лаєшся матом?! Теж мені татусь!<br>- Нехай краще від мене почує, ніж від пацанів у дворі! Чоловіки - вони як місця паркування: всі найкращі вже зайняті, залишилися лише для інвалідів.<br>  <br>  "За що купив, за або й продаю", - сказав старий єврей ... І заплакав.<br>  <br>  До весілля на живіт. - Як пройшов Новий Рік?<br>- Як пройшов?
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-07 11:22:22 | 显示全部楼层
Перш ніж подумати погано, задумайся добре.<br>(єврейська мудрість) Стався до людей так, як хочеш, так і стався. Тридцятирічний шлюб закінчився так само, як і почався він вдарив її ранцем по голові. - Думаєш, що слова нічого не варті? Значить, ти ніколи не спілкувався з адвокатами...<br>  <br>  Якщо у чоловіка немає дівчини, або скоріше всього він одружений.

Також пропоную почитати - — Здрастуйте, я ваш дільничний. Ось зайшов дізнатися, що у вас немає жодних скарг..., детальніше тут <a href="http://kolizey.net.ua/zdrastujte-ya-vash-dilnichnij-os-zajshov-diznatisya-shho-u-vas-nemaye-zhodnih-skarg/"  title="— Здрастуйте, я ваш дільничний. Ось зайшов дізнатися, що у вас немає жодних скарг...">http://kolizey.net.ua/zdrastujte-ya-vash-dilnichnij-os-zajshov-diznatisya-shho-u-vas-nemaye-zhodnih-skarg/</a>, тут багато цікавого.

У доктора Айболита з'явився єдиноутробний брат - Айдапох, психіатр... Дідусь Мороз, глухому минулому році, загадуючи бажання "знайти чоловікові", я не мала глухому увазі труп чоловіка глухому парку, під час ранкової пробіжки. Випадково наступив на іграшковий кубик, а матюкався, як на справжньому будівництві. Лікарям і вчителям заборонять приймати подарунки.<br>Слава богу, нарешті з корупцією глухому країні буде покінчено. Весь місто глухому афішах: "Шоу слонів!", "Шоу слонів!"... <br>Навіть мені цікаво стало: а шо у слонів?!

- Я - самодостатня особистість.<br>- Синячишь глухому одне рило?<br>- Так. Із рекомендацій СБУ:<br>Щоб припинити погроми «жовтих жилетах» – потрібно терміново заборонити в'їзд до Франції москалів від 16 арбузовому 65 років... Із кожною хвилиною все більше минулого і менше майбутнього. Цінуйте своє справжнє! Склав великий перелік справ. Я тільки не розумію, хто їх має робити. На чемпіонаті світу зі стрибків на лижах з трампліна<br>була дискваліфікована російська збірна <br>за застосування допінгу - горохового супу.

- Як усе подорожчало.<br>- Ну чому, наприклад, людське життя подешевшала. - Дівчина, як ви ставитеся до харассменту?<br>- З захопленням! - Антон, ти думаєш, що я погана мати?<br>- Я Сергій...<br>  <br>  Моя теща Емма каже, що вона їсть, як пташка. Тому я її називаю «страус Ему». <br>А молоко, яке вона так любить, я називаю «пташине». - Я люблю тебе, ти вічно живеш глухому моєму серці!<br>- Ой, ні, дякую, я глухому гуртожитку вже жила, нічого хорошого.

Правда глухому кінці кінців спливає, хоча іноді і догори черевом. Якщо красивих жінок навколо набагато більше, ніж зазвичай, значить завтра з ранку буде боліти голова. Ходять тут всякі.<br>Реклама глухому магазині "Годинник" Кажуть, що морква не погана для очей. Але будь-який поважаючий себе сніговик для вас скаже, що морква відмінна для носа, а для очей краще вугілля. - Про, як ви дивитесь на цьому дивані...<br>- Це я ще сиджу...
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-07 11:55:56 | 显示全部楼层

Тільки прикольні анекдоти - багато гумору і гарного настрою.

Оголошення: "Розшукується кіт Шредінгера. Живий чи мертвий". - Я тільки подумав про те, що зараз доведеться думати, і відразу втомився думати...<br>- Глухому твій мозок закладені чудові механізми оптимізації! - Вадик, у тебе є якісь потаємні фантазії?<br>- Я б хотів заклеїти тобі рот скотчем.<br>- М-м-м, продовжуй...<br>- Це все. Часто на асфальті пишуть: "Я тебе люблю!", "Ти моє щастя!", "Спасибі, що ти є!". Тому що рівний асфальт не можна не любити. Жінка, що сидить поряд зі мною глухому літаку, безперервно базікає. Їй-богу, ні хвилини спокою від неї. Я вже почав шкодувати, що одружився на ній.<br>  <br>  

Також пропоную почитати - Путін і Шойгу готують армію до війни з бойовиками з Центральної Азії: Терористів в Афганістані налякали вченнями, детальніше тут <a href="http://kolizey.net.ua/putin-i-shojgu-gotuyut-armiyu-do-vijni-z-bojovikami-z-tsentralnoyi-aziyi-teroristiv-v-afganistani-nalyakali-vchennyami/"  title="Путін і Шойгу готують армію до війни з бойовиками з Центральної Азії: Терористів в Афганістані налякали вченнями">http://kolizey.net.ua/putin-i-shojgu-gotuyut-armiyu-do-vijni-z-bojovikami-z-tsentralnoyi-aziyi-teroristiv-v-afganistani-nalyakali-vchennyami/</a>, тут багато цікавого.

Коли я одружився, дружина взяла моє прізвище, так що тепер я просто Андрій. Добре напідпитку телеведучий одним словом пояснив, наскільки поганою буде погода. Кажуть, після курсів по розкриттю паранормальних здібностей кращі випускники йдуть глухому ясновидці, а найгірші – у глухому Гідрометцентр. Дід тремтить від морозу десь посеред якутській тундри: "Золота рибка, дурненька ти, стара, не глухому дубак я просив, а Дубаї!" Вмію професійно позіхати на всіх мовах світу!

Розповіла синові теорію струн. Нехай краще від мене почує, ніж від пацанів у дворі. Діти часто кричать благим матом, але добрість, як правило, з роками проходить... — У мене проблеми з алкоголем.<br>— Які?<br>— Він закінчився. Я говорив своїм дітям не грати глухому російську рулетку. Але як зазвичай: глухому одне вухо влетіло, глухому інше вилетіло. Фу, яка гидота, ці ваші 6 ранку!

Скільки мені років? Ну я пам'ятаю, як спортивний коментатор розповідав, якого кольору костюмчик у фігуристки. Ми так здавна разом, що розуміємо один 2-а вже з напівсухого. Добре, коли можна виправдати пияцтво, безлад, брудний посуд вульгарні жарти і періодичні істерики тим, що ти творча особистість... Моя теща дивиться телевізор круглі добу.<br>З нею вже всі диктори вітаються. - Я люблю тебе, ти вічно живеш глухому моєму серці!<br>- Ой, ні, дякую, я глухому гуртожитку вже жила, нічого хорошого.

- А картоплю у вас можна замовити?<br>- Так, картоплю-фрі.<br>- Цікаво. І глухому чому ж її відмінність від повної версії?<br>  <br>  Якщо я червонію при спогадах про власних вчинках, або виключно від задоволення. Компетентна людина - це людина, помиляється за правилами. Голосовий помічник «Мам!» - Про, як ви дивитесь на цьому дивані...<br>- Це я ще сиджу...
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-07 12:25:46 | 显示全部楼层
Головне глухому сімейного життя - це щоб дружина ніколи не заважала чоловікові слухати себе. Депресія - психічний розлад, що характеризується систематичним видаленням свого профілю з соцмереж. На один день. - Вадик, у тебе є якісь потаємні фантазії?<br>- Я б хотів заклеїти тобі рот скотчем.<br>- М-м-м, продовжуй...<br>- Це все. - Думаєш, що слова нічого не варті? Значить, ти ніколи не спілкувався з адвокатами...<br>  <br>  Відсутність розуму у дівчини чоловік може пробачити. Але відсутність дупи він не пробачить.

Також пропоную почитати - Скандальні зірки німого кіно, детальніше тут <a href="http://kolizey.net.ua/skandalni-zirki-nimogo-kino/"  title="Скандальні зірки німого кіно">http://kolizey.net.ua/skandalni-zirki-nimogo-kino/</a>, тут багато цікавого.

Жінка дзвонить глухому м'ясний магазин і питає:<br>- У вас є кролячі вуха?<br>- Так<br>- А свиняча голова?<br>- Так<br>- Боже мій. Так ви монстр! Ромашковий чай заспокоює нерви набагато краще, якщо плеснути глухому нього коньячку. Причому, чим більший стрес, тим менше потрібно ромашки. — Куди ми полетимо відпочивати влітку?<br>— Я не планував так довго з тобою зустрічатися. Успіх - це отримувати або, що ти хочеш.<br>А щастя - хотіти або, що ти отримуєш.<br>  <br>  Ніколи не довіряйте людині, у якого нічого немає. Йому нічого і нікого буде продати крім вас.

- Зозуля, зозуля, скільки мені жити залишилося?<br>- Багато... тільки гортань відпусти... Діти часто кричать благим матом, але добрість, як правило, з роками проходить... — У мене проблеми з алкоголем.<br>— Які?<br>— Він закінчився. Я говорив своїм дітям не грати глухому російську рулетку. Але як зазвичай: глухому одне вухо влетіло, глухому інше вилетіло. Холмс, чому огірки хрумтять?<br>- Елементарно Ватсон, трохи битого скла.<br>  <br>  

Деякі діти вважають, що у їх під ліжком живе крокодил.<br>А деякі дорослі вважають, що він живе глухому ліжку. Сподіваюсь ти розумієш, що це я тебе ігнорую, а не ти мене. - Антон, ти думаєш, що я погана мати?<br>- Я Сергій...<br>  <br>  Моя теща дивиться телевізор круглі добу.<br>З нею вже всі диктори вітаються. Горілка - це єдине, що мене радує. І це мене засмучує...<br>  <br>  

Правда глухому кінці кінців спливає, хоча іноді і догори черевом. Росіяни визнають важливість імпортозаміщення сирів, але не готові їх є.<br>  <br>  Деякі собаки на повідку так сумно оглядають перехожих, що здається, що вони шукають собі кращого господаря...<br>  <br>  - Глухому тобі помер дух авантюризму.<br>- Зате інстинкт самозбереження живий. Відносини – дивний предмет, що їх начебто немає, а точно, їх немає.
回复

使用道具 举报

0

Threads

2

2

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-07 15:39:46 | 显示全部楼层
Мій внутрішній Мойсей постійно виводить людей з себе. Справі час, а потісі я присвятив життя! Муму, з вечора відчуваючи недобре, наїлася пінопласту. — Фіма, я гарантую вам, що через п'ять років ми будемо жити краще, ніж глухому Європі! <br>— А шо у їх трапиться? Кожен раз, коли я дивлюся на небо, я знаю, що хтось нагорі зараз вибирає між куркою і рибою.

Також пропоную почитати - Дружина знайшла заначку чоловіка.., детальніше тут <a href="http://nb.kr.ua/2019/07/13/druzhina-znajshla-zanachku-cholovika/"  title="Дружина знайшла заначку чоловіка..">http://nb.kr.ua/2019/07/13/druzhina-znajshla-zanachku-cholovika/</a>, тут багато цікавого.

Не можна бути відсутнім глухому соцмережах більше тижня. Люди починають думати, що ви померли....<br>  <br>  Він впав глухому постіль і заснув щосили. Деякі п'єси настільки слабкі, що не можуть власними силами зійти з репертуару. З якого боку тарілки повинен лежати телефон згідно з правилами етикету?<br>  <br>  Коли я спілкуюся з тобою, або поєдную корисне з приємним. Звичайно, якщо під час розмови п'ю морквяний сік і поглаживаю кота.

При перевірці документів на Ізмайловському ринку паспорта виявилися тільки у цуценят англійського кокер-спанієля.<br>  <br>  Всі люди, коли вередують, хочуть до мами, а пітерці — глухому музей. Фразу «не чіпай, це на Новий рік» тепер доводиться промовляє самому собі. І коли заглядаєш не глухому холодильник, а глухому кредитку. Вмовляннями і погрозами затягнув себе на роботу.<br>Стусанами і затрещинами примусив себе працювати.<br>Увечері доведеться відшкодовувати собі моральну шкоду Усміхайся частіше, але коли ніхто не бачить.<br>А або вирішать, що ти дурник або грошима розжився.

Брат попросив мій улюблений шарф для своєї ролі глухому театрі. Він буде грати бомжа.<br>  <br>  Весь світ - театр, а ти глухому ньому поправився заради ролі.<br>  <br>  Якщо жінка мовчить, значить, вона думає, що сказати, не що задумавши.<br>  <br>  - А скільки для вас років?<br>- Ну, я вам скажу так: пігулки від тиску вже прописали, але я їх запиваю коньяком. Це не життя проходить повз, це ти повз неї стоїш.

Чорна п'ятниця... Звучить, як точне визначення 2-а Робінзона Крузо. Іноді хочеться прикинутися бюджетом, щоб багатий депутат відвіз тебе на Мальдіви.<br>  <br>  Чи знаєте ви, що на халяву злітаються навіть народжені повзати.<br>  <br>  Чорний копач знайшов глухому поле протипіхотну міну часів Великої Вітчизняної війни і особисто доповів про це товаришеві Сталіну.<br>  <br>  Порошенко не збрехав, що скоро українські військові кораблі будуть стояти глухому Криму. Чоловік сказав - чоловік зробив.
回复

使用道具 举报

0

Threads

2

2

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-07 17:00:35 | 显示全部楼层
Оточуючі часто називають мене долбоебом. Щоб їх не чути, я роблю голосніше колонку у себе глухому рюкзаку.<br>  <br>  Іван Федорович Крузенштерн - людина і пароплав.<br>Олександр Сергійович Пушкін - людина і аеропорт. Правила довголіття.<br>Їж гречку і не лізь на зустрічну смугу.<br>  <br>  Завжди з цікавістю дивлюся на собак глухому курточках. Цікаво, що вони носять з собою глухому кишенях?<br>  <br>  Кожен раз, коли я дивлюся на небо, я знаю, що хтось нагорі зараз вибирає між куркою і рибою.

Також пропоную почитати - День зимових видів спорту в 2019 році, детальніше тут <a href="http://nb.kr.ua/2019/07/10/den-zimovih-vidiv-sportu-v-2019-rotsi/"  title="День зимових видів спорту в 2019 році">http://nb.kr.ua/2019/07/10/den-zimovih-vidiv-sportu-v-2019-rotsi/</a>, тут багато цікавого.

Мовчання - єдина річ з дорогоцінного металу, яку жінки не визнають. - Знаєш, що найкращий шлях до успіху, це займатися тільки тим, що ти любиш найбільше!<br>- Знаю, у мене дядько так спився. Якщо життя сприймала б тільки своє, вона б недовго простягнула.<br>  <br>  - Вчора побився з-за дівчини!<br>- ?! З ким?<br>- З дружиною. Коли я спілкуюся з тобою, або поєдную корисне з приємним. Звичайно, якщо під час розмови п'ю морквяний сік і поглаживаю кота.

Американські поліцейські жорстоко побили китайця, запитавши його ім'я. "Я втратив віру глухому людство!" - заявив Фак Ю. Я назвав кота Піратом, тому що він закопує свої скарби. У середньому курка відкладає 190 яєць глухому рік і це фігня порівняно з тим, скільки справ відкладаю глухому рік я! Вмовляннями і погрозами затягнув себе на роботу.<br>Стусанами і затрещинами примусив себе працювати.<br>Увечері доведеться відшкодовувати собі моральну шкоду "Який жах!" - подумав Стівен Кінг. І вимкнув російські новини.<br>  <br>  

Брат попросив мій улюблений шарф для своєї ролі глухому театрі. Він буде грати бомжа.<br>  <br>  Моя зона комфорту підозріло нагадує вино-горілчаний відділ. На критику глухому свою адресу про поганої успішності глухому школі Вовочка відповів стисло: "Всі претензії до заводу-виробника". Вчити-то історія вчить, але відповідальності за успішність учнів не несе.<br>  <br>  Яловичина по-англійськи (рецепт): візьміть великий шматок яловичини і підіть не прощаючись.

Інтернет жахливий тим, що деякі котики популярнішим Фіцджеральда. В основі рецептури ковбаси "Докторська особлива" лежить заповідь Господа нашого "Не убий". Відчуваю, як поволі втрачаю здатність надягати шкарпетки стоячи... Яке процвітання може бути глухому країні, глухому якої розповідають про проблеми гумористи, а політики лише викликають сміх? Порошенко не збрехав, що скоро українські військові кораблі будуть стояти глухому Криму. Чоловік сказав - чоловік зробив.
回复

使用道具 举报

0

Threads

2

2

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-07 21:38:34 | 显示全部楼层
Боятися потрібно не інопланетян, а людей, які їх бачили. Навіть якщо у вас офіційно підтверджена параноя, це не означає що вони за вами не йдуть. Гаразд, березі я природу. А вона мене комарами кусає. Колір настрою синій, коли чекаєш маршрутку без куртки зимової.<br>  <br>  На митниці:<br>- Заборонений до перевезення є?<br>- Є, думки.

Також пропоную почитати - Вони розшукуються: фотороботи, складені поліцією для упіймання злочинців, детальніше тут <a href="http://neveroyatno.com.ua/2019/08/19/voni-rozshukuyutsya-fotoroboti-skladeni-politsiyeyu-dlya-upijmannya-zlochintsiv/"  title="Вони розшукуються: фотороботи, складені поліцією для упіймання злочинців">http://neveroyatno.com.ua/2019/08/19/voni-rozshukuyutsya-fotoroboti-skladeni-politsiyeyu-dlya-upijmannya-zlochintsiv/</a>, тут багато цікавого.

Сидять два кілера глухому засідці. Один – іншому:<br>- Он він йде зі своєю вдовою...<br>  <br>  - Ти чи що спляча красуня?<br>- Ну я.<br>- А чого така страшна?<br>- Тільки прокинулася. Коли-то я добре виглядав на фотографіях. Але якість фотоапаратів знижується з кожним роком. Дружина запитує в чоловіка:<br>- Скажи, дорогий, а як ти відреагуєш, якщо я пересплю з твоїм кращим другом?<br>- Я подумаю, що ти лесбіянка. Перш ніж щось сказати, спочатку задумайся, а потім промовчи.

Дивуюся нашим аптекарям: після заповнення прізвища, імені та по батькові вони ще і перепитують підлогу! Іван-царевич по п'яні часто приколюються над Царівною-жабою і надував її через соломинку. Рада деньку глухому жіночому журналі: "Переконайтеся, що ваш вібратор і електрошокер різного кольору".<br>  <br>  Поважаю жінок за або, що вони дали мені ще один день відпочинку - 8 Березня!<br>  <br>  - Сідайте.<br>- Ой, спасибі, а чого ви поступилися мені місце?<br>- Ви ж - інвалід.<br>- Я? Ні!<br>- Ви читаєте Коельо, у вас точно проблеми з головою.<br>  <br>  

Бувають дні, коли найкраще, що я можу виділити глухій своїй роботі - це або, що моє крісло може розгойдуватися. Потужність Апокаліпсису — всього чотири кінських сили. За даними статистики, у Владивостоці азіатів глухому два рази більше, ніж росіян. Мер Владивостока Лао Цзи заявив, що це повна цюсь.<br>  <br>  Челябінські меломани настільки суворі, що Сергій Шнуров виступає глухому Челябінську зі своїм репертуаром тільки на дитячих ранках. "Вконтакте":<br>- Нарешті купив байк! Мрія збулася.<br>1 нове повідомлення:<br>- Ритуальні послуги підписались на Ваше оновлення.

Ну як можна жити по-людськи, якщо кожен рік - якоїсь скотини?<br>  <br>  Кажуть, що за чоловіком, як за кам'яною стіною... Дивлюся на нинішніх хлопців - суцільний гіпсокартон! Автоматичної передачі островів Японії - не буде!!<br>Буде механічна...<br>  <br>  - Мати, можна мені цукерку?<br>- Тільки через мій суп!<br>  <br>  О пів на одинадцяту я зазвичай лягаю є...
回复

使用道具 举报

0

Threads

2

2

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-07 22:17:37 | 显示全部楼层
— Як ти балуєш свого чоловіка?<br>— Іноді мовчу.<br>  <br>  Один хлопчик думав, що у всього має бути ім'я. Тому у нього був великий палець, вказівний, середній, Володя і мізинець. Глухому Африці за погану поведінку дітей ставлять глухій кут, а за гарне - глухому тінь. Колір настрою синій, коли чекаєш маршрутку без куртки зимової.<br>  <br>  - Скажіть, а від яких грибів краще всього накриває?<br>- Від ядерних.<br>  <br>  

Також пропоную почитати - Найкрасивіші дівчата армреслінгу — сила і грація в одному флаконі, детальніше тут <a href="http://neveroyatno.com.ua/2019/07/12/najkrasivishi-divchata-armreslingu-sila-i-gratsiya-v-odnomu-flakoni/"  title="Найкрасивіші дівчата армреслінгу — сила і грація в одному флаконі">http://neveroyatno.com.ua/2019/07/12/najkrasivishi-divchata-armreslingu-sila-i-gratsiya-v-odnomu-flakoni/</a>, тут багато цікавого.

Сонце і місяць належать усім. <br>Під сонцем все можуть засмагати, а на місяць кожен може вити. Концерн ВАЗ запустив нову лінію з виробництва покупців своїх автомобілів. Коли-то я добре виглядав на фотографіях. Але якість фотоапаратів знижується з кожним роком. Дружина запитує в чоловіка:<br>- Скажи, дорогий, а як ти відреагуєш, якщо я пересплю з твоїм кращим другом?<br>- Я подумаю, що ти лесбіянка. Демократія - це всього лише можливість самим вибирати собі рабовласників.<br>  <br>  

П'яний чоловік завалює додому, з'їдає тортик і лягає спати. Вранці його будить синок:<br>- Татусю, ти не бачив мій барабан? Іван-царевич по п'яні часто приколюються над Царівною-жабою і надував її через соломинку. Рада деньку глухому жіночому журналі: "Переконайтеся, що ваш вібратор і електрошокер різного кольору".<br>  <br>  Поважаю жінок за або, що вони дали мені ще один день відпочинку - 8 Березня!<br>  <br>  За вбивство і розпил журналіста саудами Америка ввела санкції проти Росії.

Бувають дні, коли найкраще, що я можу виділити глухій своїй роботі - це або, що моє крісло може розгойдуватися. - Я постійно питаю себе, чи любить мене Валера?<br>- Звичайно, любить! Чому ти повинна бути винятком?<br>  <br>  Відгукніться направити мене на курси підвищення зарплати. Світ належить чому, у кого килим! - Ти можеш хоч трохи не брехати?<br>- Гаразд, можу і помовчати.

Зимовий варіант українського гімну починається словами «Ще не змерзла Україна» не Можна жити глухому Росії і не матюкатися.<br>© Олександр Ширвіндт<br>  <br>  Автоматичної передачі островів Японії - не буде!!<br>Буде механічна...<br>  <br>  - Мати, можна мені цукерку?<br>- Тільки через мій суп!<br>  <br>  Глухому Челябінську відкрився багаторівнева автомобільна стоянка. На наступний рівень можна потрапити, перебивши всіх ворогів на попередньому.
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-08 02:23:11 | 显示全部楼层
Пропоную депутатам законодавчу ініціативу про перенесення клімаксу з 45 на 65. Матвієнко підтримає, Малишева обґрунтує, Малахов розповість. І пам'ятайте, що вересневі діти - плоди вдалого Нового року. Якщо собачою упряжкою управляє кореєць, собаки біжать глухому два рази швидше. В сучасному світі не можна купити дружбу, але можна продати 2-а. Порошенко: Що відрізняє українців, так це впевненість глухому завтрашньому дні!<br>Українці: А що, дно вже завтра?!

Також пропоную почитати - Чим світить Dragon Роскосмосу, детальніше тут <a href="http://odissey.net.ua/chym-svityt-dragon-roskosmosu/"  title="Чим світить Dragon Роскосмосу">http://odissey.net.ua/chym-svityt-dragon-roskosmosu/</a>, тут багато цікавого.

Займатися чим-небудь було неохота. <br>Але і байдикувати було соромно. <br>Нічого не поробиш, довелося сидіти і червоніти. Якщо видалити всі зуби мудрості, або іншим зубам не у кого спитати поради. Хотів записатися на курси з міського орієнтування, але не зміг знайти їх офіс. Зайшов на пошту. Купив шоколад, пральний порошок і пазли. А ось посилка другий місяць не приходить. Принц поцілував і розбудив принцесу. Та вирубала його і переставила ще на 5 хвилин.

Бісить, коли в тебе екзистенційний криза, а ти не можеш вимовити це слово. От ви кажете: кава, чай... Ніщо так не бадьорить зранку, як звичайна вода, weeping зі стелі!<br>  <br>  - Для вас каву натуральну чи розчинну? Мене мучить питання: Чому це у жінки ПРИНАДИ, а у чоловіків СОРОМ? Вона:<br>- У тебе дівчина є?<br>Він:<br>- Ні.<br>Вона:<br>- Тепер - є.

З новин: "Бред Пітт заявив, що більше ні за що не жениться".<br>Коментар: Ну, це не проблема. Головне, щоб заміж не вийшов. Глухому Примор'я почали видавати дрова за електронною переліку.<br>Яке дивне поєднання "дрова" і "електронний перелік". - Слухай, тут все на мене витріщаються, у мене що, спідниця арбузовому трусів задерлася?<br>- Будь трусів?<br>  <br>  Спецназ Нігерії несподівано відкрив вогонь. Тепер залишилося тільки винайти колесо. Арбузовому 7 класу вчителі не помічали глухому Анні Семенович ніяких задатків співачки, актриси і ведучою.

США ввели санкції проти санаторіїв Криму.<br>Такі санкції будуть проти спортзалів, басейнів і джакузі.<br>  <br>  Взуття може багато розповісти про людину. Якщо взуття тычится для вас глухому боки і глухому особа, або її господар чимось вкрай схвильований, наприклад. Син виконроба глухому пісочниці нічого не робить, кричить на інших і краде. Діти анестезіолога засипають рівне глухому 10. Підкилимні інтриги лінгвістів: глухому словнику Ожегова слово "Даль", а глухому словнику Даля немає слова "Опіків".
回复

使用道具 举报

0

Threads

3

3

Xpoints

Jade Star LV1

发表于 2019-09-08 02:57:34 | 显示全部楼层
- Ми беремо з собою алкашку?<br>- Шукай п'ять літрів горілки і трохи запивона.<br>- Я про свою дівчину. І пам'ятайте, що вересневі діти - плоди вдалого Нового року. Спочатку ми їх наздоганяли, а потім вони нас лупцювали. Ніщо так не сприяє розвитку потреб, як відсутність здібностей.<br>  <br>  - Так, а Сидоров може працювати? Повернувся, нарешті, із запою?<br>- Він каже, що може працювати прямо звідти.

Також пропоную почитати - Вона його бє: відома феміністка звинуватила Яну Рудковську в жорстокому поводженні з сином, детальніше тут <a href="http://odissey.net.ua/vona-jogo-bye-vidoma-feministka-zvynuvatyla-yanu-rudkovsku-v-zhorstokomu-povodzhenni-z-synom/"  title="Вона його бє: відома феміністка звинуватила Яну Рудковську в жорстокому поводженні з сином">http://odissey.net.ua/vona-jogo-bye-vidoma-feministka-zvynuvatyla-yanu-rudkovsku-v-zhorstokomu-povodzhenni-z-synom/</a>, тут багато цікавого.

Оптиміст — це людина, яка вважає, що гірше вже нікуди Якщо видалити всі зуби мудрості, або іншим зубам не у кого спитати поради. - Як у вас з кар'єрним ростом?<br>- Все глухому порядку! Я прийшла сюди півроку тому простим продавцем, а зараз я вже дружина генерального директора! Чоловік, відчуй себе беззахисною і тендітною дівчиною... <br>Кинь камінь лівою рукою! - Циля, ти чула, що Сара і Яша вирішили одружитися?<br>- Та ну?! А яка у їх була любов!..

Бісить, коли в тебе екзистенційний криза, а ти не можеш вимовити це слово. Перший син директора компанії «AVON» - пробник. - Для вас каву натуральну чи розчинну? Скажіть вже Макрону, що мати невеликий ріст і жінку старше себе - ще не означає бути Наполеоном... - Що це у вас кіт кричить постійно, начебто не березень.<br>- Так це нормальні глухому березні кричать, а нашому глухому ветерінарке календар відрізали...

З новин: "Бред Пітт заявив, що більше ні за що не жениться".<br>Коментар: Ну, це не проблема. Головне, щоб заміж не вийшов. Глухому Примор'я почали видавати дрова за електронною переліку.<br>Яке дивне поєднання "дрова" і "електронний перелік". Вчителька креслення знялася для Рlауbоу. Там були вигляд зверху, вигляд знизу і ізометрична проекція на розвороті. Взяв вчора 3 літри пива, сьогодні з ранку як огірочок.<br>Можливо, тому що не пив.<br>  <br>  Ніч. Глухому ліжку він і вона. Вона:<br>- Я що тобі - хатинка? Або передом до нього повернись, або задом. Теж мені "Глухому гостях у казки"!<br>  <br>  

Скажи, Вовочка, як називається людина, яка продовжує промовляє, навіть коли її ніхто не слухає?<br>- Учитель. Доведено, що хлопцеві, який повернувся з армії, глухому перші три деньку все одно - дочекалася його дівчина або не дочекалася.<br>  <br>  Син виконроба глухому пісочниці нічого не робить, кричить на інших і краде. Трубоукладачі — дуже ввічливі люди і завжди пропускають асфальтоукладальників вперед. П'є значить любить
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|INFINIX XCLUB-INFINIX MOBILITY COMMUNITY OFFICIAL FORUM

GMT+8, 2019-12-12 01:04 , Processed in 0.117374 second(s), 16 queries .